Кременчуцький патронний завод працює на ринках країн НАТО

патронний завод

Науково-виробничий центр «Спецтехномаш» виготовляє обладнання з виробництва військових патронів для замовників із кількох країн-членів НАТО.

«Українське підприємство успішно працює на ринках різних країн світу. Продукція заводу викликала великий інтерес на одній з найбільших світових виставок – IDEF-2021, яка відбулась 17-20 серпня в Стамбулі», – розповів директор «СТМ» Сергій Гончар.

За його словами компанія успішно конкурує із західними виробниками на міжнародних ринках.

«Кременчуцький патронний завод – єдиний в Україні. У нас працює понад 150 людей, є власне інженерно-конструкторське бюро. Ми використовуємо сучасні технології, розробляємо нове обладнання та вдосконалюємо існуючі зразки. У нас вже понад 200 партнерів по всій країні. Ми готові реалізувати оборонний проєкт і в Україні», – сказав Сергій Гончар.

НВЦ «Спецтехномаш» пропонує комплекс послуг та виробів для виготовлення боєприпасів для стрілецької зброї всіх основних калібрів: 9×18мм; 9×19 мм; 5,45×39 мм; 5,56×45 мм; 7,62×39 мм; 7,62×51 мм, 7,62×54 мм; 12,7×108 мм; 12,7×99 мм; 14,5×114 мм; 23 та 30 мм.

Технологія виробництва патронів базується на використанні в якості технологічного обладнання високопродуктивних автоматичних роторних ліній, сучасних пресів-автоматів і термохімічного обладнання безперервної дії.

Основна перевага пропонованої технології на базі автоматичних роторних ліній перед традиційною технологією в тому, що обробка і контроль деталей здійснюється в процесі транспортного переміщення оброблюваних виробів. Цей принцип забезпечує необхідну продуктивність при компактному розташуванні обладнання і мінімальній кількості працівників.