Топ ОПК - 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

середа, 11 серпня 2021 р.

РНБО вирішує як максимально скоротити та зробити прозорою процедуру отримання житла військовими

Вирішено проблему зняття з квартирної черги військових, що звільнилися по закінченню контракту

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов за дорученням Президента України Володимира Зеленського у середу, 11 серпня 2021 року, провів нараду з питань забезпечення житлом військовослужбовців.

Як повідомляють у РНБО, особливу увагу було приділено військовослужбовцям Збройних Сил України та особам, звільненим у запас або відставку.

Згідно з даними Міністерства розвитку громад та територій України нині на квартирному обліку у Збройних Силах України перебувають 44,8 тис. сімей військовослужбовців.

Учасники наради, зокрема, представники Міністерства оборони, Міністерства у справах ветеранів, Міністерства розвитку громад та територій, Міністерства соціальної політики, фахівці Апарату РНБО обговорили механізми забезпечення цієї категорії громадян житловими приміщеннями на законодавчому рівні та на рівні урядових нормативно-правових актів.

Секретар РНБО України зробив особливий наголос на необхідності максимального скорочення процедури отримання житла, яка має бути прозорою і публічною.

Наступна нарада з цього питання призначена на 17 серпня 2021 року.Посилання на повні тексти нормативних документів з питань грошового, речового, продовольчого, житлового та соціального забезпечення можна знайти на сторінці сайту «Норми забезпечення військовослужбовців»