Від стрільця — до заступника начальника штабу батальйону

Від стрільця — до заступника начальника штабу окремого батальйону

Старший лейтенант Тарас Сподар — військовий, який за кілька років пройшов шлях від солдата до офіцера, від стрільця до заступника начальника штабу окремого батальйону.

Тарас народився у Львові. Навчався у школі, здобув вищу освіту, переїхав до Рівного, де працював за обраною спеціальністю, яка ніяк не була пов’язана з військом. З початком російсько-української війни став до лав Збройних Сил України, де за короткий термін отримав звання молодшого сержанта.

Як молодший командир він склав іспит у Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного на знання англійської та здобув сертифікат мовного рівня CMP 2. У цьому ж виші пройшов курс підготовки, де й отримав своє первинне офіцерське звання — молодший лейтенант. А ще закінчив курс підготовки офіцерів багатонаціональних штабів Національного університету оборони України. Окрім цього, здобув звання магістра міжнародних відносин Національного університету Острозька академія.

— Головне — це знання мови як засобу комунікації. Без цього все решта — дрібниці… Знаючи мову, ви можете дізнатися будь-що. Хто хоче — той шукає можливість, хто не хоче — шукає причину, — каже Тарас Сподар. — Це питання мотивації кожного військовослужбовця. Сьогодні кожен, хто прагне досягти певних висот, — повинен вчити іноземну мову.


Використані джерела: АрміяInform