Резніков хоче вичистити Міноборони від корупції

Резніков хоче вичистити Міноборони від корупції

Йдеться про можливі факти вчинення корупційних дій з боку посадових осіб ЗСУ та Міноборони в частині закупівель, комплектування і соціальної підтримки, забезпечення житлом, харчуванням тощо.

Про це повідомляє офіційний сайт Міноборони.

«Толерантність до корупції — виключно нульова, і цю ж політику ми разом впроваджуємо з Головнокомандувачем Збройних Сил України Валерієм Залужним. Вже визначені першочергові пріоритетні напрямки. І мова йде не тільки про людський фактор, де у разі виявлення порушень будуть вжиті рішучі заходи. Мова також про окремі процедури, які мають бути удосконалені. Восьмий рік ми живемо у стані війни з Росією, і спроможна армія — запорука нашої перемоги. Будь-яка інша позиція це, як мінімум, дії, які можна оцінити як загрозу національній безпеці України!», — наголосив міністр оборони Олексій Резніков.

Міністр оборони додав, що задля визначення інших потенційно небезпечних корупційних сфер та напрацювання рекомендацій щодо унеможливлення корупційних дій, до консультацій буде залучене широке експертне коло, в тому числі — міжнародні партнери.

«Це неприйнятно для воюючої держави, для держави, яка восьмий рік поспіль у 21-му сторіччі боронить свою незалежність та стримує збройну агресію Росії на східному кордоні Європи, лишатися однією із країн, яка має високі корупційні ризики у секторі оборони за всіма показниками: від політичного й фінансового до кадрового та закупівельного», — зазначив він.

Позицію Міністра підтримав Головнокомандувач ЗС України Валерій Залужний.

Міністерство оборони України та Збройні Сили України закликають повідомляти про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень та готові всіляко сприяти правоохоронним органам у розслідування таких фактів.

Якщо вам відомі факти корупційних дій, вчинених посадовими особами Міноборони або Збройних Сил України, просять звертатися за телефоном (044) 271-39-86 або на електронну пошту uzvk_mou@post.mil.gov.ua.

Також можна відправити листа поштою: Повітрофлотський проспект, 6, Київ-168, 03168 (На листі слід робити позначку: «Про корупцію»).

Крім того, про корупцію можна повідомити онлайн:

Резніков хоче вичистити Міноборони від корупції