Російські окупаційні сили обстріляли конвой ООН

Російські окупаційні сили обстріляли машини ООН

Російські окупаційні війська здійснили обстріл КПВВ «Щастя». Під обстріл потрапила гуманітарна колона Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців (UNHCR).

Про це повідомив Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний та оприлюднив відео обстрілу.

Сьогодні близько 12:00 російські окупаційні війська здійснили обстріл КПВВ «Щастя», що в Луганській області, де в цей час проходили оформлення Держприкордонслужби водії та вантажні автомобілі, які напередодні доставили гуманітарний вантаж від УВКБ ООН та рухалися з непідконтрольної території.

Обстріл був здійснений з великокаліберного кулемета (близько 50 пострілів), міномета 82 мм (3 постріли), гранатомета АГС-17 (10 пострілів) з н.п. Весела Гора.

Чотири авто зі складу гуманітарного конвою пройшли КПВВ, люди були евакуйовані в укриття. Вісім авто залишилися у міжпозиційній зоні. Втрат серед цивільних осіб та особового складу Об’єднаних сил немає.

«Наголошую, що цей факт є черговим грубим порушенням російськими окупаційними військами норм міжнародного гуманітарного права та мінських домовленостей. Особовий склад Об’єднаних сил вживає всіх заходів для захисту мирних мешканців», – поінформував Залужний.

Підпишись на Ukrmilitary у Twitter »»