США передають Україні реактивні системи залпового вогню

США передають Україні реактивні системи залпового вогню

Сполучені Штати розпочали постачання Україні реактивних систем залпового вогню (РСЗВ), а також працюють з союзниками по НАТО, щоб Україна отримала більше таких систем.

Про це розповіла представниця Держдепартаменту США Вікторія Нуланд в інтерв'ю Європейській правді.

«Ми використовуємо термін shopping list, тобто «список бажаних покупок», який нам надали українські військові та президент Зеленський. На кожному етапі війни ми намагаємося підлаштувати те озброєння, що ми надсилаємо, до потреб Збройних Сил України», — повідомила високопосадовиця.

«Був період, коли вам для ефективної оборони були потрібні «Стінгери» та були потрібні «Джавеліни», щоби стримати наступ російських танків. Це було на початку (російського вторгнення), і це те, що ми тоді надсилали, — зауважила Вікторія Нуланд. — Зараз в України інші потреби. Вам потрібна далекобійна зброя, як-от гаубиці. Вам потрібно більше протитанкової зброї і транспорт, як-от броньована техніка, і зараз ми надаємо вам її».

«Системи РСЗВ ми вже постачаємо. І не тільки ми почали це робити. Крім того, ми зараз працюємо з іншими союзниками по НАТО з метою, щоби Україна отримала більше реактивних систем», — поінформувала представниця Держдепартаменту США.

Нагадаємо, що раніше повідомлялось, що Чехія передала Україні РСЗВ RM-70.

Підпишись на Ukrmilitary у Twitter »»