Автор:
Використані джерела:
Блог Андрія Харука
![Українізований М113](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi9L3Z4Yy5oT5IHbZ6q-pf9k1mZWjkXjFZD1jgrdoq2Mvo5j1o_tdZA-YX13iGz9eTxf8_VtF6DxZwBmtz9AHzFgZf4iKVGX8rSPGGumemUFUW_NZBPcd_FGpwpGaZycI-TlLTRY5db39X5Xj9zDcPt_nG0tB6UDbJn184T803IIta25L7fya44EEXU/s1600/113.jpeg)
Ось така цікава машинка — американський бронетранспортер М113 з українським бойовим модулем (тип модуля не визначу — може, хтось підкаже?), озброєним 30-мм гарматою ЗТМ-1 і парою пускових установок ПТКР «Бар‘єр».
Така собі «ерзац-БМП» з комплексом озброєння кращим, ніж на БМП-2. Прототип випробовувався в Перу, але до серійної модернізації справа не дійшла.
Потенційно міг би бути цікавий варіант для України в плані модернізації М113, які передають американці та данці. Але в умовах гострої фази війни — навряд чи має шанси на реалізацію…
P.S. Цей же модуль перуанці приміряли й до АМХ-13, але тут далі фотошопу справа не зрушила.
Використані джерела:
Блог Андрія Харука