Зеленський відповів на петицію щодо виїзду чоловиків за кордон

Кому з чоловіків дозволяється виїжджати за кордон

Президент України Володимир Зеленський прокоментував петицію про скасування заборони на виїзд за кордон чоловікам призовного віку, яка всього за кілька днів набрала необхідні голоси.

Президент вважає, що ця петиція має адресуватися не йому, а батькам полеглих українських воїнів. Про це він сказав під час спільної з президентом Польщі Анджеєм Дудою пресконференції в неділю, 22 травня, пише Новинарня.

«Ви знаєте, я, напевно, не до кінця розумію, до кого ця петиція. До мене? А може, ця петиція повинна адресуватися до батьків тих воїнів, яких втратили через те, що вони захистили ціною свого життя Україну, ту чи іншу область, той чи інший регіон, те чи інше місто. Ви знаєте, що у більшості своїй [загиблі захищали] не своє місто, де народилися. Сьогодні від 50 до 100 людей можуть гинути на найскладнішому напрямку сходу нашої держави, вони захищають нашу державу й нашу незалежність», — сказав Володимир Зеленський.

Електронна петиція з вимогою скасувати заборону виїзду з України чоловіків віком від 18 до 60 років і запровадити пріоритет призову під час мобілізації добровольців була розміщена 18 травня та швидко набрала необхідні для розгляду 25 тисяч підписів.

Формально, Зеленський уже відповів на неї.

Підпишись на Ukrmilitary у Twitter »»