![поштова марка Доброго вечора, ми з України!](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgnnwuTWAiNle_L6MjH0EM1sXypxdVrcVgaBpHq4LWfqr8pP8XLT4aWiEigHS0yzpijY3MIbnGmTmYReTb5bL6SiBw9bHqUkZTE6-gk6JQicHAPWgVd-mJOovnl4qN9UWtA3NcClN1vHHHnFDBpcUJvW9OaQaXbszKEw2qDPc8lHmbC19ci-Gsl7ltP/s1600/0.webp)
Майже 834 тисячі українців взяло участь у голосуванні за ескіз до нової марки «Доброго вечора, ми з України!». Ескіз-переможець набрав понад 340 тисяч голосів.
Українці обрали ескіз з трактором, який тягне російський брухт. А це означає, що вже через місяць ви побачите нову поштову марку з цією ілюстрацією, повідомляє Укрпошта.
«Ну що ж, наш народ вибрав роботу з тим образом, який знайомий кожному. Світло завжди переможе темряву, а чесна праця — злодійство. І для цього не обов'язково мати танки, бо «у своїй хаті своя й правда, і сила, і воля», — йдеться у повідомленні.
Друге місце посів ескіз з путіним, а третє — з Калушем.
![поштова марка Доброго вечора, ми з України!](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiwFiGC-5rlnMpLjY2IwQskdjkHkkkwrBGrF8AJfyjW8MAJYcheqjvhxjRAmFcpBy07IocXDYwg--wMgYaUUsDCIm2YOUz7WPanBanFpk7KhnD_ltuhTt06ChGVkos4KnR8oSkr-P2kD_gdcFoi-UzZWSx1_vn0I1rc3yDhUWDJhpopOiQuKUYB0PNk/s1600/3.jpg)
![поштова марка Доброго вечора, ми з України!](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhYQsMdIeeD6nR74bx9MIEfHgoklJ-4hzpajHmNRgQYynETHi5LJnaJqw7MVhHVwTDRrh_cKDK4musAIZ1t2vq9kzYSyMdb1DlnBhxvCj2QS0G2Ac7OX3pOD9wy2ZxwzWfZvnJskwOHBz7Ck9NgHlY9bbZVWVBY3zn38Xn328HXYF08JyHn2TmzfxXS/s1600/2.jpg)
Підпишись на Ukrmilitary у Twitter »»