![РФ здійснює прицільні ракетні удари по цивільній інфраструктурі в Україні](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjKxBtz-iT0Kz3_FnoWV_ndYHmx-uZoNuKkSGSmVFy8rYIFQP2ieIgKvrlutcHJ0ELVQ1ROtpJPtY-O6q7Pm1UoK6BdlmVfn1X0mX2ZaqQ5xqHxZmBRhnjTE9fNA_zu8ipLWDYbuPA0s4TY6X0grmrSu9t8naWKNW3olmaLwdef9ZwrO-2eyOmeQqx2/s1600/0.webp)
Про проблеми точності ракет Х-22 відомо ще в СРСР. Тоді в їх ТТХ закладалася похибка у 500 м від цілі з компенсацією недоліку за рахунок потужності. Та війна в Україні показала, що похибка точності перевищує 500 м і досягає аж до 3 км.
Про це повідомляє Центр протидії дезінформації.
З травня ЗС РФ почали випробувати Х-22 з метою з’ясування її ефективності, і за півтора місяця з'ясували, що дальність застосування ракет замість 600 км становить не більше 200 км. Саме на цій відстані Х-22 зберігає точність.
Тепер для ударів по Україні ворог використовує саме ці параметри: удар по Кременчуку здійснено з відстані 200 км, удар по Білгород-Дністровському здійснено зі 170 км.
Тому удари по цивільних об’єктах — це не помилки точності, а прицільний вогонь, метою якого є терор населення та керівництва України.
Підпишись на Ukrmilitary у Twitter »»
Читати також: