![Через вибух у Чернігові затримано двох тероборонівців](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjuzssMCk51dONxENfgiDkcipnmo10S4mD8ZK-7cLk5YoWA_fl0tPbPldNg1OxtHfy22Wb5KH2ZS-A0LLznbSKhyoZTPuPxCH7xUdzRrdnE4LbmUnjccOWBppAMWDpubPQgHYWjoYFkJE7OagvaloWz8fXfSt3rS9WhhWU9eFRVL2voHZEeV_LyFNmG/s1600/0.webp)
Прокуратура повідомила про підозру двом військовим через постріл з ручного гранатомета, що стався під час масових заходів у Чернігові 3 вересня, внаслідок чого є постраждалі.
«За даними слідства, 3 вересня 2022 року в місті Чернігові під час проведення виставки зброї солдат та сержант — військовослужбовці територіальної оборони демонстрували цивільному населенню зброю та боєприпаси. Під час демонстрації відбувся постріл з ручного протитанкового гранатомета. В результаті цього було травмовано п’ятеро осіб, серед них четверо дітей віком від 2 до 12 років», — повідомила пресслужба Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону.
Того ж дня обох військовослужбовців затримано правоохоронцями. Досудове розслідування здійснюється слідчими ДБР.
Підпишись на Ukrmilitary у Twitter »»