![66 механізована бригада отримала Бойовий Прапор](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjdk-4VY-8O6o7IHql4ucjXBp6PGWUgujV0od9b51MmIfk1oyQwaQt63mize0KE0Gyzg2L1-j2-ZGYwnVfk4_Yz5LlXVbcVBcG2KyknTuoMIaau5IM7G3nxVjFr_elMA9iezf0dtWk9KgOm2lBazuH_YkbLu3Ia8g_A1MVkF5Zq8spN380BOs96xGTO/s1600/0.webp)
Командувач Сухопутних військ ЗСУ генерал-полковник Олександр Сирський вручив Бойовий Прапор 66-й окремій механізованій бригаді ЗСУ, яка воює з росіянами на Донеччині.
Олександр Сирський відвідав Донеччину де привітав частини та підрозділи з Днем Сухопутних військ ЗСУ, повідомляє АрміяInform.
— Щиро вітаю вас з нашим професійним святом — Днем Сухопутних військ ЗСУ. Саме Сухопутні війська породжують тих героїв, які б’ють ворога та здобувають нашу перемогу. Бажаю, щоб ви знищували та брали у полон якомога більше ворогів та завжди поверталися з виконання завдань живими та неушкодженими, — звернувся до воїнів командувач.
![66 механізована бригада отримала Бойовий Прапор](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjFS0_TnYKXpth2SS0IBtEIv0H8aJMynyvvJiW7HO9NSWNT-POMS9wuaCCY9Vcl4WCS32rx3GkUbeyNZXwB7cFtCzb5XcRf1BnjvG54EOjaPqdrIbqB8CoGRJYYQR5GA4dfDMTbRy47e-YdEh2fJhVbXYvNMilwTYggOl9qZL7e8Is4spNo0SuNWomr/s1600/img_7042.jpg)
Повідомляється, що у святковий день 66-та окрема механізована бригада отримала з рук командувача Сухопутних військ ЗСУ Бойовий Прапор частини.
![66 механізована бригада отримала Бойовий Прапор](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiFmel18GEzvqAWymjmNpLUYyZs90UmXqzKUMCd6R8XMJMDR1K1Eeqlv_tvX-N5hTfMUP9Vv-DYUeC9QdFYnlW17Yxz5TqJZZGiEZaucqzEKjzwJr_Bxr4VxLKOUGuJGW2N-frShcegA4zDwTT6u7xsYRy_IYfym-LgVXIIvDp2f6BGMm0i-WC0XjJL/s1600/img_7025.jpg)
66-та окрема механізована бригада була створена як кадрована військова частина Корпусу резерву у 2015-2017 роках, та після початку повномасштабної російської агресії проти України у лютому 2022 року, була відмобілізована та передана до бойового складу Сухопутних військ.
Крім того, командувач вручив 24-й окремій механізованій бригаді імені короля Данила почесну відзнаку — стрічку до Бойового Прапора «За мужність та відвагу».
![66 механізована бригада отримала Бойовий Прапор](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjRwK6r1nOoBVMUW-rjSAoHC9yVKg2564QMwTOjLUHhi223Yl1sUZ9mQ3mcZF-eXOPeeHmvXL7jB_HV6JdtaFVwUdUZOcMGDbAtld17w_zvnv7xZy8QvQ6BveyaSqRdFXIN5ct4P4QT99-QaSDtuMZ63uIXAMgueW4RUTVaATGBcJhJV5EdYC0Ztas9/s1600/img_7049.jpg)
При цьому схоже, що вручали відзнаку повторно, адже 24-та бригада була нагороджена стрічкою до Бойового Прапора «За мужність та відвагу» до Дня піхоти 6 травня 2022 року (Указ Президента №315/2022). Можливо річ у тому, що перші нагороджені бригади отримували стрічки, які не відповідали затвердженому зразку відзнаки, адже були виготовлені трохи раніше.
Читати також: