![3 ошбр](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhkbbSWO9U2RF62S6o9D7KGB3g7IQmUShaY0ftrwI7iH65loyM9JUMfpNQkvCoLGHROiUrR92xpctcEmXYcfM_ti41tJ34A5LX0E_PWDUcx1zPXo2vHwVD-S1spj6RXx8ofXQwrMo5Deo9egk5BZn6lud7dzLgvEyKfv96C0aJYuYF2-JmUyB-x3krwq_A/s1600/0.jpg)
Це наша задача-максимум, цю х*йню треба взяти? — Так! — То ми візьмем! — штурмовики 3-ої бригади зачищають ворожі бліндажі, закріплюються на позиціях та знищують ворога...
До вашої уваги перша частина трилогії «Наступ», в рамках якої пресслужба покаже контрнаступальну операцію 3-ої окремої штурмової бригади ЗСУ на Бахмутському напрямку.
На відеокадрах ви побачите, як на початку травня бійці 3-ої ошбр захоплюють ворожі позиції, просунувшись на ділянці шириною 3 км та глибиною 2,6 км.
Штурмовики зачищають ворожі бліндажі, здійснюють закріплення на позиціях, знищуючи живу силу ворога та беручи в полон окупантів. Крім того, бійці здобувають трофеї у вигляді техніки й озброєння, зокрема було захоплено великокаліберний кулемет «Утьос». Також оперативно евакуюють поранених побратимів, яких підхоплює медевак, надаючи необхідну першу допомогу.
Читати також:
У фільмі показано, як працює штаб, що в онлайн режимі керує операцією, взаємодіючи із підрозділами, залученими до виконання бойових задач на полі бою. На відео ви побачите стрілецькі бої з ворогом на відстані кількох метрів, роботу важкої бронетехніки та БМ-21 «Град», фрагменти першого допиту полоненого та ворожу піхоту, яка під потужним натиском бійців 3-ої ошбр тікає з поля бою.
В результаті проведеної бойової операції бійці Третьої штурмової розбили 6-ту та 8-му роти 72-ї мотострілецької бригади РФ та бригадну розвідку, взявши в полон значну кількість окупантів. Бійці також знищили багато бойових броньованих машин ворога. Серйозних втрат зазнав третій штурмовий загін ПВК «Вагнера». Контрнаступ Третьої штурмової бригади триває.
Читати також:
Третя окрема штурмова бригада Сухопутних військ ЗСУ була сформована як добровольчий підрозділ у перші дні повномасштабного вторгнення ветерами ОЗСП «Азов» НГУ та представниками Азовського руху. 9 березня загін був розширений до полку «Азов» у складі Збройних Сил України, а згодом реформований в окремий підрозділ ССО «Азов» ЗСУ. У січні 2023 р. ССО «Азов» перейшов до складу Сухопутних військ та був розширений до бригади.