![емблема](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhtWgFvbEzKVnaDSEAdpEaqu1J4QC6dqwHrfgS1ZKGP3mQtM-v6zXndZHhmd6O058DTdI5_gMJKsBk5Gi2W8CFjn363dweS2FU6_okPk8iFeNeuY1xWeUVuWjx-OLyZH-V4IuwQiL4l4e8rL_Iy3Gmh-TeG1k1X2YEYkqr-InxWC4PegDllHhjHiTrbFdc/s1600/0.jpg)
«Центральним елементом нарукавної емблеми є світло-оливкова вогнедишна голова лева з чотирма коричневими язиками полум'я, що вказує на специфіку діяльності військової частини».
Такий опис нарукавника, розробленого Центральним управлінням розвитку супроводження матеріального забезпечення ЗСУ, наводить Міноборони України у своєму телеграм-каналі.
«FUROR ARMA MINISTRAT — «Лють керує зброєю!»: під таким гаслом і з новим, символічним малюнком на рукаві воюють хоробрі танкісти!» — йдеться у повідомленні.
Водночас нова розробка відразу дістала порцію критики від редакції тематичного журналу Collectsion, що видається незалежною асоціацією колекціонерів військової символіки за участю членів Українського геральдичного товариства.
«Як це у нас водиться, вона [емблема] не має нічого спільного з символікою, розробленою раніше в частині. Замість носорога, який прикрашав також неофіційні знаки на беретах, бачимо голову лева, що дихає вогнем (перегар?). Чим раптом завинив Rhinoceros — неясно. Якраз цей звір краще асоціюється з танком. А вогнедишний лев може що завгодно уособлювати — реактивну артилерію, наприклад», — пише фейсбук-сторінка журналу.
![4 танкова бригада](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhymXky7gtbDcYUnjnEIYt2N2oW2h1p2_OazBTUnZZBVueRqcGq1ZNeC-JNzexdemomCYNQ-hp1C7kckPUAMWZh8rHan5PiXx9ZyXSWEYAjixLssyO6vPWwm8qqm0pxuCpLM6Ke88IltYhYHhhK4BB-VmHWc0smlZx0dHqY7AzAdGluKmAqaWCIl9QSjnc/s1600/4.jpg)
Читати також: