![Київська Русь](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg2JnoyWaMpVsUeUCc5v1QhyukZ56z4k5C-uUQF-KjAjQOBrmykN3QGNwR_1izJEbQqk0xrorHCKiixLfWDamJVNRVCroSNecba0NrxXa8Nou4Gs3e2yNPhE7oHVgqNW2JFyPYDMuu4Ol7YwS1I9DZbw5ohR189VSJkdwP7f2xDM2qeawGcGUmXqD0JxaU/s1600/0.webp)
22-й окремій бригаді з охорони дипломатичних представництв і консульських установ іноземних держав Національної гвардії України присвоєне почесне найменування «Київська Русь».
Згідно з президентським указом № 635/2023 від 29 вересня військова частина 2260 отримала почесне ім'я за бойові заслуги, мужність, зразкове виконання покладених завдань та високий професіоналізм особового складу.
Надалі частину іменуватимуть — 22-а окрема бригада з охорони дипломатичних представництв і консульських установ іноземних держав «Київська Русь» Національної гвардії України.
Військова частина була у 1992 році в складі 1-ї Київської дивізії Нацгвардії України, як батальйон охорони дипломатичних і консульських представництв іноземних держав. 1 липня 1995 року батальйон було розгорнуто у бригаду з охорони дипломатичних і консульських представництв іноземних держав у підпорядкування 1-ї дивізії НГУ.