![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgKj80lQJV9tx1lddc7fL_h_kYBwxUqh8KIv-kGqwk7uABCDk-LG7swi5gN3QfBaBIAprJ1qaIPbyijwUMQMdKE7oviQwf2-0y648j0qQnNHWu_CKCpmaZuaUEDcGAn-eV-0TLLt5NkCONE4Opj9raXn_BaCvJd90BM59hhtObDwjmSu1yP6aCbyNlojCI/s1600/0.webp)
Президент України Володимир Зеленський відзначив стрічками до Бойового Прапора «За мужність та відвагу» три військові частини Збройних Сил України.
Згідно з президентськими указами № 804-805/2023, з метою гідного вшанування мужності та героїзму, виявлених під час захисту державного суверенітету, незалежності, територіальної цілісності України, почесну відзнаку отримали:
- 91-й окремий Охтирський полк підтримки Сухопутних військ;
- 110-та окрема механізована бригада імені генерал-хорунжого Марка Безручка Сухопутних військ;
- 164-та радіотехнічна Слобідська бригада Повітряних Сил.
З метою відзначення високого професіоналізму, бойових заслуг, мужності та відваги особового складу військових частин Президент вручив бойові прапори 63-й окремій механізованій бригаді Командування Сухопутних військ, 38-й окремій бригаді морської піхоти Командування Військово-Морських Сил та 14-му зенітному ракетному полку Повітряних Сил ЗСУ.
У церемонії нагородження, що відбулася в Маріїнському палаці, взяли участь: Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний, начальник Генерального штабу Сергій Шаптала, секретар РНБО Олексій Данілов та перший заступник міністра оборони Олександр Павлюк.