![У київський теробороні крали форму та бронежилети](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiB5LhwLWRO8gGFgLJyQd9aZX18mvf0E-EtZ9ppx948pFH4obUv0TE-uy2KRtly0kUr5pNQMBNNDBuYqbx0hyphenhyphenBlBh2CJ8yJVowsIenqKbokFPS9IPRtAXrbtbtyKd0fz8CeGmp_Dh4HPluepFZHClXfPi8ED9t23-QEVkFNcHfkxNzBeV0AUPY_ZoAPQK8/s1600/0.webp)
ДБР спільно с СБУ викрили та заблокували злочинну схему розкрадання та продажу військової форми та спорядження в одній з бригад територіальної оборони у Києві.
Зловмисники вкрали речей щонайменше на 3,6 млн грн, повідомляють у ДБР.
До складу організованої злочинної групи входили військовослужбовці, які забезпечували списання військового майна, а також цивільні особи, які займалися його продажем.
Цивільний, який організував злочинну схему, мав вплив на окремих військовослужбовців бригади. Через них він викрадав з частини бронежилети, шоломи, зимові/літні комплекти одягу, взуття тощо. Зловмисники зрізали бирки з речей, які вказували що майно є власністю ЗСУ та не призначено для комерційного продажу.
![У київський теробороні крали форму та бронежилети](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhTObnGv7sk0omtcn5Vv7FyrIVTCJYR23WP0cGIQKAlEFptIxDGri1K3OrFlyQQYva74RSP-BWZXvwRtECY6Z2tXWCLaRH3-47uToDUR5kiIJMn8aCp3wx_2xRunEVj6JiLkJw3gjuegvGNuDYDggNlpNXzGtFgflkYg0A1aRTremQQma4OtYmD8Dshbms/s1600/701.jpg)
Вкрадене майно вивозилось з військової частини на імпровізований склад в одному з гаражних приміщень столиці. Там, під час обшуків правоохоронці виявили великі запаси речового майна, які члени злочинної групи мали намір продати через інтернет-майданчики.
Організатора та двох осіб, один з яких військовослужбовець, затримано «на гарячому» під час продажу військового майна на суму понад 2 млн грн зі «знижкою» у майже 50%.
![У київський теробороні крали форму та бронежилети](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgJrNZESXc0GK90f52VcdnDNMqodmngyPVKup8ye1fD25QQEcCcLGWKoRT0FEj-pFVL918hHqEYbk89e7JrKz3TmOAuJ8J3YE1PFgZ7xjP6654hzcEk270adWTu022hJORFeXkAMbUlVDGB9fKttrFw11Fh-LP1y5EZenRwnCS_pAoX9kJn-D7sgXvYKM4/s1600/700.jpg)
Організатору оборудки та учасникам оборудки повідомлено про підозру у привласненні військовослужбовцем іншого військового майна, вчинене військовою службовою особою зі зловживанням службовим становищем, в умовах воєнного стану, організованою групою, бувши в ній організатором та пособником, тобто у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. ч. 3, 5 ст. 27, ч. 3 ст. 28 ч. 4 ст. 410 КК України. Санкція статті передбачає покарання до п’ятнадцяти років позбавлення волі.
Читати також: