![Найбільш мотивоване поповнення в ЗСУ — колишні увʼязнені](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg-Qag13p4UA1CKM26922v64L_K-7znAzt2MMei7HQ-fc6OgcfphJXa1ajtrjJ2Z2GmJgecR_pDG6esVL_wRaOmv29iY7Sx6b-F5ZryffePAf4j2OPIUc6vg7IkIvk3KUscf3nUlUNJCuhFoQrOUKg-MCAkPwlR3SVB6oiZYZ5l2PkE7jpfmtwIFWPj8qA/s1600-rw/0.webp)
Час показав, що мобілізація засуджених до лав ЗСУ дуже відрізняється від ситуації у рф, і нічого спільного з вагнерами ці підрозділи не мають. Хоча багато хто прогнозував протилежне.
Про це пише у своєму телеграм-каналі Максим Жорін, заступник командира 3-ї окремої штурмової бригади 9-го армійського корпусу Збройних Сил України.
“ | Є різні випадки, але можу сказати точно — колишні увʼязнені показують дуже хороші результати в тих бригадах, де з ними правильно працюють. Там, де серйозно поставились до підготовки та інтеграції цих людей у свої підрозділи, вони показали себе як надзвичайно вмотивовані й заряджені бійці. |
Щобільше, офіцер стверджує, що деякі командири у бригаді взагалі назвали їх найбільш мотивованими військовослужбовцями за весь останній рік.
“ | Як і з іншими рекрутами, з цією категорією ми теж проводимо відбір та співбесіди. Потім — ще час на повноцінне навчання та інтеграцію в підрозділи. І отримуємо результат у вигляді достойно виконаних бойових завдань на полі бою. |