![американськими сухими пайками MRE](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiltTKqF5vhLpra_OwcZtk_pt6UnDqdrMwzOc5zFXK7FPcEfuaVNtyiWWcQv-xv-xZvOT-2u08k60hbWn0HXSUZGVD2KzgrcwPewOV3pQxz7KK2FYMZb20USpJ9098TCyF3pzsV3HULHlA/s1600/578.png)
Остання партія прибула до України автомобільним транспортом 29 березня. Вантаж передав представник відділу оборонного співробітництва при посольстві США в Україні майор Алексіс Скотт. З боку України гуманітарну допомогу прийняв начальник відділу реалізації міжнародних договорів Головного управління військового співробітництва та миротворчих операцій Генерального штабу ЗС України полковник Олександр Островський.
![США передали українській армії 330 тисяч сухпайків](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEit7s0xUdXUPDBGheHEqIcjn2ycFpwX2nJEd9nVWKc1G5zy5P77XcuHcqO6_fH2qq1vTJ8L0jtrrA5k0JnL3V4CTPWZOO9ldiKhm0ytn-yVtK3GsPaiSmqdVwbyvsR68DbzYwkgS5-tRps/s1600/1382910.jpg)