США передали Україні дві тисячі бронежилетів

США передали Україні дві тисячі бронежилетів

До Києва прибули дві тисячі бронежилетів «Інтерсептор» (IBA, Interceptor Body Armor), що надані США як допомога Збройним Силам України, які відчувають нестачу засобів захисту.

Після розмитнення бронежилети будуть передані Міністерству оборони України, йдеться у прес-релізі посольства США в Україні, оприлюдненому у понеділок 7 липня.

«Бронежилети надано на прохання Міноборони, щоб підвищити виживаність військових під час бойових операцій і зберегти їхні життя. Модель «Інтерсептор» є тою самою, що використовувалася американськими військами в Іраку та Афганістані – вона розроблена для забезпечення кращого захисту при меншій вазі порівняно із попередніми моделями, що робить їх більш ефективними під час бойових операцій».

Крім цього, у прес-релізі зазначається, що «інші нещодавні доставки допомоги із США включають 1000 спальних килимків і 3600 камуфляжних жакетів, а 400 коробок марлевих бинтів і 1000 чохлів на шоломи буде надіслано невдовзі».

Ця поставка є частиною пакету допомоги США не летальними засобами на суму понад 23 млн дол, до якого також входять набори першої медичної допомоги, прилади нічного бачення, засоби зв'язку та інші матеріали на допомогу українським військовим та прикордонникам.