Збільшено розмір компенсації за піднайом житла для військовослужбовців

06.10.15
Ukrainian Military Pages

Після звернення, 4 жовтня, дружини одного з офіцерів Збройних Сил України до Прем'єр-Міністра України у рамках телевізійного проекту "10 хвилин з прем'єр-міністром", вже в понеділок Міністр оборони України підписав наказ щодо збільшення норми компенсацій за піднайом житла для військовослужбовців та скасування попереднього рішення про зменшення суми компенсації.

Для забезпечення цього рішення Міністерством фінанасів виділено 140 мільйонів гривень, із яких 90 мільйонів на виплати за жовтень та перерахування за попередні місяці, по 25 мільйонів — на листопад і грудень цього року.

На сьогодні мінімальний розмір компенсації за піднайом житла для сімей військовослужбовців складом менше трьох осіб визначено:

• для міста Києва — 2756 грн.;

• для обласних центрів — 2067 грн.;

• для інших населених пунктів — 1378 грн.

Для сімей, що складаються з трьох і більше осіб, — для міста Києва — 4134 грн., для обласних центрів — 3100 грн., для інших населених пунктів — 2067 грн.

Протягом жовтня відбудеться перерахування з подальшою компенсацією коштів за період з травня по вересень. Зазначені видатки будуть забезпечені Міністерством фінансів України.

Довідково:

Грошова компенсація за піднайом (найом) жилого приміщення виплачується відповідно до наказу МОУ від 30 листопаду 2011 року № 737 "Про затвердження Інструкції про організацію забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України та членів їх сімей жилими приміщеннями":

особам офіцерського складу у разі, якщо вони не забезпечені жилими приміщеннями за місцем проходження військової служби (навчання), не отримали за рахунок держави грошову компенсацію за належне їм для отримання жиле приміщення та перебувають на квартирному обліку, а також якщо військова частина не орендує для них та членів їх сімей житло;

курсантам вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів, які мають сім’ї, у разі ненадання їм жилої площі в сімейних гуртожитках,
відсутності таких гуртожитків та жилого приміщення за місцем проходження ними військової служби (навчання).


Використані джерела:
Офіційний веб-сайт Міністерства оборони України
"10 хвилин із Прем'єр-міністром. Освіта. Відповідальність" (09:10 хвилина)
Наказ МОУ від 30.11.2011 № 737 "Про затвердження Інструкції про організацію забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України та членів їх сімей жилими приміщеннями"