![Ukrainian Military Pages](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjADVR3DFH-sU7DlxIV-7WmAP1FW2AFijQAPwp6K8M47N2YEA0Onldx0jIP3ER0dFDBNbd25ozgaoJdAQc8ViFbiLB_4HHRi3Jo-eM1Zro-BwAlaz2KMu-k_weym9r0oQp8NxVGrf2DR7wR/s1600/48.jpg)
Військова слава Кам'янця-Подільського відроджується. До кінця року на території нашого міста планують сформувати 48 інженерну бригаду, яка налічуватиме близько двох тисяч військовослужбовців і не має аналогів в Україні. Для міста - це додаткові робочі місця, надходження до бюджету та потужна інженерна база нового зразка.
Каменець-Подільский завжди був своєрідним центром інженерних військ, де розміщувались навчальні заклади та навчальні частини (центри), які готували офіцерів та молодших фахівців для інженерних частин та підрозділів.
Інженерні війська – спеціальний рід військ сухопутних військ. Антитерористична операція доказала хибність попередньої політики розформування інженерних частин в ході "реформування" Збройних Сил України.