Хмельницькі спецпризначенці – підготовка (фото)

8 полк фото © Андрій Агєєв

З першого дня «неоголошеної війни» війська спеціального призначення Збройних Сил України брали участь у багатьох бойових операціях, з боями пройшли усі «гарячі точки» Донбасу.

На одному зі стрільбищ в зоні АТО Хмельницькі воїни-розвідники вдосконалюють свою майстерність під час комплексних тренувань з вогневої і тактичної підготовки.

За словами командира підрозділу, заняття проводяться за новою методикою, яка розроблена за власним досвідом ведення бойових дій українськими частинами спеціального призначення.

— Як показує досвід, в нашій роботі дуже важливо навчитися швидко відкривати влучний вогонь на короткій дистанції. Крім того, військовослужбовець повинен добре вивчити свою штатну зброю й знати, на що вона здатна, — розповів офіцер.

Сніг та мороз яскраво доповнювали бойову картину. Розвідники у повній амуніції виконували базові вправи з ведення вогню із різних положень: стоячи, з коліна, лежачи, в ході раптових вогневих контактів з лівого та правого флангів тощо.

Разом з вогневою підготовкою, спецпризначенці відпрацьовували тактичні групові елементи: стрільбу парами, а також у складі четвірок. При цьому діяти треба було, мов єдиний механізм.

— Як правило, ми «працюємо» у відриві від основних сил, тому розраховуємо тільки на себе. Навички, набуті на тренуваннях, вже неодноразово дозволяли нам виконати важливі бойові завдання та повернутися живими, — повідомив командир.

Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military PagesВикористані джерела:
Офіційний веб-сайт Міністерства оборони України