Автор:
Міжнародна волонтерська спільнота InformNapalm не раз демонструвала факти маскарадів з перевдяганням і мімікрію російських військовослужбовців під бойовиків так званої "новоросії". У результаті чергової розвідки відкритих джерел виявлені нові свідчення перевтілення цілого підрозділу 15-ї окремої мотострілецької бригади з цинічною назвою "Миротворча" – в/ч 90600, Рощинський гарнізон Волзького району Самарської області Центрального військового округу ЗС РФ, яка неодноразово фігурувала в контексті "ростовсько-українських" відряджень.
Здав свою групу товаришів по службі, що воювали на Донбасі, військовослужбовець "Миротворчих сил" ЗС РФ Євген Іванов (архіви: профіль, фотоальбом, контакти), який служить за контрактом у названому військовому підрозділі. Іванов проходить службу в складі РМТЗ (рота матеріально-технічного забезпечення) 15 омсбр, ймовірно, він водій вантажівки Урал-4320.
(клікабельно)
За нашими даними, військовослужбовців 15 омсбр почали перекидати на південь Росії з Уралу на початку 2014 року. Самарські "миротворці" встигли взяти участь в операції загарбання Кримського півострова ранньої весни 2014 року.
Далі їх перебазували у прикордонні з Україною райони Білгородської області РФ, націливши на Харківський напрямок. Через деякий час, коли проект "ХНР" з тріском провалився й на Донбасі посилилися бойові дії, в кінці літа – на початку осені 2014 року, підрозділ 15-ї бригади терміново перекинули у прикордонні з Україною райони Ростовської області (одне з місць базування – Кам’янський район), звідки бойові тактичні групи "миротворців" висувалися на територію України для виконання різних бойових завдань.
Особовий склад бригади, що перебуває в "ростовсько-українському" відрядженні, не раз був на ротації, мінялася й техніка. За нашими даними, переозброєння бригади зі старих бронетранспортерів БТР-80 на нові БТР-82А проводили практично в польових умовах, наближених до бойових. Заміна й доставка нової техніки проводилася залізничним транспортом, а от ротація особового складу – військово-транспортними літаками Іл-76МД на аеродроми Міллерово, Ростова й Таганрога.
![Ukrainian Military Pages](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjTVCXmtwHAfNth8LcYD8CGvemDllf_d23u-f3M2g9yhKZQ5SVXcKbg7NoBIvc8VdQAahC121ozbMFcQM1cU-AUel80MlS-8cAhnNoOXSQE8vIlr78X0b4-tKhrVrTZ7ZGcIAAUSJnVjac/s1600/6.png)
Євген Іванов фотографії з "ростовсько-українського" відрядження у свій альбом завантажив 26 червня 2015 року. Точну дату перекидання РМТЗ у Ростов і місце розташування польового табору біля хутора Акатнівка Кам’янського району Ростовської області (за 8-10 км від кордону з Україною) 15 омсбр вдалося встановити, дякуючи товаришу по службі Іванова з медичної роти Віталію Редькіну (архіви профілю, фотоальбому, контактів) – вересень 2014 року.
Припускаємо, що в кінці вересня 2014 року "миротворці" отримали черговий наказ про чергове "відрядження" в Україну, була сформована колона, готова вирушати. Встановлено номерний знак "Уралу", водієм якого, ймовірно, і є Євген Іванов – 1726АЕ 76 (індекс регіону "76" належить машинам 15 омсбр, бо з’єднання входить до складу ЦВО).
Чекаючи моменту вторгнення в Україну, підрозділ "миротворців" поступово перевтілюється. Чітко видно стандартну відпрацьовану раніше схему: з автомобільної техніки знімають номерні знаки, не маючи кращого варіанту для фарби кольору "хакі", сині ідентифікаційні знаки "Миротворчих сил" ("МС") зафарбовують тим, що є (у більшості випадків це яскраво-зелена фарба, військовослужбовці перевдягаються в нестатутну форму типу "горка", яку використовують бойовики "новоросії", а також пов’язують білі нарукавні ідентифікаційні пов’язки. Станіславський відпочиває.
На фотографії нижче ми бачимо типових "шахтарів", які ховають КШМ на базі КамАЗ-43114 у посадці, ймовірно, вже на території України. Тут вам і нестатутна форма одягу, немає знаків розрізнення ЗС РФ на формі й техніці, джгути по-нестатутному на прикладах автоматів і зв’язані ізоляційною стрічкою магазини до АК.
На останніх фотографіях бачимо завантаження техніки на залізничну валку. "Миротворці" повернулися з "відрядження", за що всі гамузом отримали медальки "За військову доблесть".
Використані джерела:
InformNapalm
![Ukrainian Military Pages](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhcCpVKFn7tlD_NRUxTbKkaJRIHvV1YPLVbYGl641q07sPIxspQ3k2Itsz4xVoI8UgBHAZt5L8Ursalvm2N4auqzD25HvpnjcywpNQkaie-N9hL7jqQwdwVPsKTEt3andi1xV88JRb1Y2U/s1600/1.jpg)
Міжнародна волонтерська спільнота InformNapalm не раз демонструвала факти маскарадів з перевдяганням і мімікрію російських військовослужбовців під бойовиків так званої "новоросії". У результаті чергової розвідки відкритих джерел виявлені нові свідчення перевтілення цілого підрозділу 15-ї окремої мотострілецької бригади з цинічною назвою "Миротворча" – в/ч 90600, Рощинський гарнізон Волзького району Самарської області Центрального військового округу ЗС РФ, яка неодноразово фігурувала в контексті "ростовсько-українських" відряджень.
Здав свою групу товаришів по службі, що воювали на Донбасі, військовослужбовець "Миротворчих сил" ЗС РФ Євген Іванов (архіви: профіль, фотоальбом, контакти), який служить за контрактом у названому військовому підрозділі. Іванов проходить службу в складі РМТЗ (рота матеріально-технічного забезпечення) 15 омсбр, ймовірно, він водій вантажівки Урал-4320.
(клікабельно)
![Ukrainian Military Pages](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjxgGUmv0TXJ8I4GmmQ3qUmTxxEoRyPBqMQYbYmNEswRxxU98GbwucQZes9AAnDdiPVyXqkVTqn1k4Gu85pS5wbRnsx8M2t2SgH7zddFcPGcZU02U_WzI8AlsxwOmNF0hiCiiW3QltWIWI/s1600/2.png)
![Ukrainian Military Pages](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjXHCXxZfJKON-hhJ2k6Pg6Mp6MElCnpRQhZGfG-ZfKbw5Cf6vXRmQK163LZI4w_btPN_syTfZvB59GpSiCi8OugyXvyK8DrFgAoQ3E1-sk0Kk6txjoPK0dL8l0_wKxsQiKeBZSufu5OeI/s1600/4.png)
![Ukrainian Military Pages](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgP58cKcCQuLdZrd8ErG3oqd_K4JYjZYeye7QdrvY_VracAYEXTOx3KQKGXaz74hsTc-wX9ePvg9PeQWZS3LvxpGhS873ZmjjfM1RoVt0mwjTQqsNp6ttCBFLNbpQL8ixD6qgIMv0Hd1ig/s1600/3.png)
![Ukrainian Military Pages](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgoMjAgN4cBt_3pBWfDfkgzL3ZyyFAqisz1ZFjYV-OlmBpbrnkrNNVfA3dO-OMwNRFBCJPBb6k7gOZJHrCsHd57_JQFaM7mdKvn_mPuEotxT8QKGAyp5RUo4BeapjTJa3U-gNisUeM_UY8/s1600/5.png)
За нашими даними, військовослужбовців 15 омсбр почали перекидати на південь Росії з Уралу на початку 2014 року. Самарські "миротворці" встигли взяти участь в операції загарбання Кримського півострова ранньої весни 2014 року.
Далі їх перебазували у прикордонні з Україною райони Білгородської області РФ, націливши на Харківський напрямок. Через деякий час, коли проект "ХНР" з тріском провалився й на Донбасі посилилися бойові дії, в кінці літа – на початку осені 2014 року, підрозділ 15-ї бригади терміново перекинули у прикордонні з Україною райони Ростовської області (одне з місць базування – Кам’янський район), звідки бойові тактичні групи "миротворців" висувалися на територію України для виконання різних бойових завдань.
Особовий склад бригади, що перебуває в "ростовсько-українському" відрядженні, не раз був на ротації, мінялася й техніка. За нашими даними, переозброєння бригади зі старих бронетранспортерів БТР-80 на нові БТР-82А проводили практично в польових умовах, наближених до бойових. Заміна й доставка нової техніки проводилася залізничним транспортом, а от ротація особового складу – військово-транспортними літаками Іл-76МД на аеродроми Міллерово, Ростова й Таганрога.
![Ukrainian Military Pages](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjTVCXmtwHAfNth8LcYD8CGvemDllf_d23u-f3M2g9yhKZQ5SVXcKbg7NoBIvc8VdQAahC121ozbMFcQM1cU-AUel80MlS-8cAhnNoOXSQE8vIlr78X0b4-tKhrVrTZ7ZGcIAAUSJnVjac/s1600/6.png)
![Ukrainian Military Pages](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgFKXmC2LcXMskAz0gNkuvaIkmrW_5i9xuVevcv_yNWEk8mBeNoeN6JzRbmvxCn2LW3pHOUYUPKZABF5iqJIGonLCGzvV1C-oAAAdAuxKJgVhb_xTfRz8JZs92ZIZ8awKHPO8Jiqurr5s0/s1600/7.png)
Євген Іванов фотографії з "ростовсько-українського" відрядження у свій альбом завантажив 26 червня 2015 року. Точну дату перекидання РМТЗ у Ростов і місце розташування польового табору біля хутора Акатнівка Кам’янського району Ростовської області (за 8-10 км від кордону з Україною) 15 омсбр вдалося встановити, дякуючи товаришу по службі Іванова з медичної роти Віталію Редькіну (архіви профілю, фотоальбому, контактів) – вересень 2014 року.
![Ukrainian Military Pages](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhvU2uko9ZtXMbtwTDReTQmEwxuq4TJUl6sPywAji6Ca0dA-kAaGLUj9w8lxS6WQvCa_OEn9ja2LwbkSIeHsfhrz5_G8U-xCSpg7zpGUhTIcFwNMfvC4RdtlZUPHbJg8YEx8rPwXAjIpVg/s1600/8.png)
![Ukrainian Military Pages](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEh-G64YjZJkD7piRd6YWxyRGxwc_BJKLb1L4XKwA4Q5CWlDahS29iWDYoSp5jW3koqDHc7l_B13r7KHpFPsflbPUF0g00_g4LWGJLem8HjFEP066RVfZk9ZXuROgCxnWnhnw4h0MvLKTRo/s1600/9.png)
![Ukrainian Military Pages](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiSqxIO1K1OeE46HaPwqMdwZExxK8jAu1U6WZYbMlwxZu1ktYOyTbFRo0bLu25ggPh-HZpV2cdUS-SiWKxqDrIEKaHklwFZDi8Bk03zCADZS280HUSkOg5k_RTa7wqM7-wCLBSUHHS2eqE/s1600/10.png)
![Ukrainian Military Pages](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiOMMQJE0XeeVba8mNhw2_y2EZIkbz6WtTTLaBRSzaf7Dcd97_zx7xvb-eJ8dq8KaG1VjYkzlYLC_0qrIufY9lraYs72peQHotnjdpXxWCaF_OZ97WNTcfE1Csrz5nFBlxR_boMkQ65WA0/s1600/11.png)
![Ukrainian Military Pages](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhd_Cp0rrh8aMoHz3vcNnD9UaNHQRC3z_FJdJXlhbxAnTnqVaGQAYdFkGHf5nKx606MCxhH1ok7Pc5kVlMrsm2PUYdHZsQtOoZgPwI5tzI3_eFYAuR0d-N3O4LWV51sHdMN4k-wTDah97s/s1600/12.png)
Припускаємо, що в кінці вересня 2014 року "миротворці" отримали черговий наказ про чергове "відрядження" в Україну, була сформована колона, готова вирушати. Встановлено номерний знак "Уралу", водієм якого, ймовірно, і є Євген Іванов – 1726АЕ 76 (індекс регіону "76" належить машинам 15 омсбр, бо з’єднання входить до складу ЦВО).
![Ukrainian Military Pages](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjaGsm1Zb0FQK1EwNk8N8dt51A-L0HUf5T38oDAp8-8VRMkGFkT3da_7zO2-hFhr_hF-fItxzd91pPSavhqYy-bH7FnN4wuCIdvHu087GtgC3hFedJNFLhDvoFDppzfh5en3iN_PwzEOkg/s1600/13.png)
![Ukrainian Military Pages](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiS5gUJaB7w8ITMlZTNOKBce8q382mtNjp0V3Hb8BF8VXL1xH_OwizGUQynk4UbZmTChdy4EqbRGrJJvYD9K0cMS5QDpMTDd0yQJMvz7BPLgiEkMESGlPfLmRvodH18AsLuUCoJ3ikkGBA/s1600/14.png)
Чекаючи моменту вторгнення в Україну, підрозділ "миротворців" поступово перевтілюється. Чітко видно стандартну відпрацьовану раніше схему: з автомобільної техніки знімають номерні знаки, не маючи кращого варіанту для фарби кольору "хакі", сині ідентифікаційні знаки "Миротворчих сил" ("МС") зафарбовують тим, що є (у більшості випадків це яскраво-зелена фарба, військовослужбовці перевдягаються в нестатутну форму типу "горка", яку використовують бойовики "новоросії", а також пов’язують білі нарукавні ідентифікаційні пов’язки. Станіславський відпочиває.
![Ukrainian Military Pages](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjy1b0HV0NnX-jPKz5j-80WqG-aLaKQ8tkyh923ggs6Yh6lJOOv0lHFW85I6mubHNzYi_OvFmd_78qVJ0sOlvTDn-BXyfFHWLyeUTpQBBO1PmpEjBLn0Po9n8Az-kENwIkX1Dd2SoJw8b8/s1600/15.png)
![Ukrainian Military Pages](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEh9M3bNGguRzX52QdLlvqGN7pEtWPuyohyphenhyphen6Qm6AdCzWuMqjCFrVleo-37g6bQbTuJoBA-9mnOUNiSRQY9YOERnXu1k2WIAegEly-d7DOTMRnG7U1P-rF-4LS3VOKYQZ7me6xEdjmDnQkDE/s1600/16.png)
На фотографії нижче ми бачимо типових "шахтарів", які ховають КШМ на базі КамАЗ-43114 у посадці, ймовірно, вже на території України. Тут вам і нестатутна форма одягу, немає знаків розрізнення ЗС РФ на формі й техніці, джгути по-нестатутному на прикладах автоматів і зв’язані ізоляційною стрічкою магазини до АК.
![Ukrainian Military Pages](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi487fc_IHxV6S00WLWD2SRWN8kZqcejEUm_1nBw-xWEYUFTodbGHuk8f7hyyS_UZUU7-ek7FVE2hdAviGDlDehGGSlrhoGy8jFqzAE7SIzPqqCxaHJLMQcYw_OeSNvpbhlc9N-TRQQF1w/s1600/17.png)
На останніх фотографіях бачимо завантаження техніки на залізничну валку. "Миротворці" повернулися з "відрядження", за що всі гамузом отримали медальки "За військову доблесть".
![Ukrainian Military Pages](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiE0NrQqeeHA4CjK8YQPNofIqBECu0NNAa81YKPryW0oQuoBYJE95rlx0XPOVld36V-6SAO_nF8NPNbifPs7s3v2hSXGlQrhxYCQ31hvcKfKOEt3E1HfxTsdD0_diCJ3YrGtj65wSD3lBQ/s1600/18.png)
![Ukrainian Military Pages](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgbhqdt_hNJTLTE5nLa7okHHRNcNj5Zt2qZvxUobRiDUOYug567KpGrMuyXiJEwKyvxtuJe4F-KntFSQOLja0PgOSPEisv5Ts_AIlKhZlUxR2CCmE0-gQQlEfqXpS97KGzSZbUVFS_SqwI/s1600/19.png)
Використані джерела:
InformNapalm