Нова українська керована ракета для РСЗВ успішно пройшла випробування

Ukrainian Military Pages

У вівторок, 22 березня, відбулося випробування нової керованої ракети українського виробництва для реактивної системи залпового вогню.

На полігоні був присутній Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов. За його словами, відновлення ракетного щита є «одним з пріоритетних завдань для оборони і безпеки нашої країни».
«Перед ОПК, перед нашими вченими і конструкторами було поставлено завдання забезпечити виробництво українських ракет без жодної комплектуючої, виробленої в Російській Федерації»,- сказав він, додавши, що «оборонпром разом із науковцями гідно виконали його».

«Ми розпочали вогневе випробування ракет українського виробництва, і сьогоднішній пуск продемонстрував, що наша ракета повністю виконала планове завдання і влучила точно в заплановану ціль», - зазначив О.Турчинов, підкресливши, що на відміну від російського аналога, ракета українського виробництва керована, «що дозволяє значно підвищити ефективність її застосування».
За його словами, це не єдина ракетна програма, над якою працюють українські вчені та оборонна промисловість.
«Ми готуємо до застосування потужні та ефективні ракети, які надійно захищатимуть нашу країну»
Після успішних випробувань Секретар РНБО України провів нараду з провідними конструкторами та керівниками підприємств ОПК, які в кооперації здійснюють виробництво українських ракет. Нарада була присвячена питанням уточнення графіку подальших випробувань і налагодження серійного виробництва.

Пізніше Президент України Петро Порошенко заявив, що відбулись перші успішні випробування нової української керованої ракети для установок системи залпового вогню.