Топ ОПК - 2020: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 27.03.21 Топ ОПК (ВПК) України 2020 – щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають ...

середа, 23 березня 2016 р.

Укроборонпром передав ЗСУ бронетранспортери та міномети

23.03.16
Ukrainian Military Pages

Державний концерн «Укроборонпром» сьогодні, 23 березня, передав 92 окремій механізованій бригаді 16 бронетранспортерів БТР-4 та 18 вітчизняних 120-мм мінометів М120-15 «Молот».

Урочиста передача зброї відбулася на території ДП “ХКБМ ім О.О. Морозова” за участі Президента України Петра Порошенка, Міністра оборони Степана Полторака, Гендиректора «Укроборонпрому» Романа Романова.

Ukrainian Military Pages
"Якщо в 2015 році основні зусилля концентрувалися на відновленні техніки, то сьогодні ми робимо все, щоб збройним силам поставляли техніку, повністю укомплектовану", – заявив Петро Порошенко.

За його словами, на сьогодні українські військові мають всі можливості для захисту країни. У нинішніх умовах на оборону використовується 5% ВВП.

“Тут, у Харкові, ми закладаємо традицію публічної передачі техніки. Наш головний замовник - народ України, тому ми вводимо практику громадського контролю, і надалі будемо демонструвати результати нашої роботи перед українцями. Кожен громадянин повинен бачити техніку, в яку він інвестує щомісяця, відраховуючи податки. Бачити, що вона дійсно виготовлена на високому рівні і тільки-но вийшла з цехів”, - наголосив Роман Романов.
Ukrainian Military Pages

Романов також підкреслив, що в рамках відмови від російських комплектуючих фахівці ХКБМ оснастили БТР-4 сучасними німецькими двигунами Deutz і у стислі терміни модернізували техніку, наблизивши до стандартів НАТО.

“Відповідна розробка лише у січні була прийнята на озброєння МОУ, а вже сьогодні ми передаємо партію цієї техніки”

Крім того, концерн передав військовим партію з вісімнадцяти мінометів М120-15 «Молот», які є однією з найсвіжіших розробок ПАТ «Завод Маяк».

Ukrainian Military Pages