![Ukrainian Military Pages](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEh_n2xNT7QUG8AJxrWQU5IRSlDaD3Wfpa52IPVI2ACgJtTTfSPDpmcoirRBnA_sypk9waVHb_hVsb4cq9h_yYxlT5veQiMq2ro0zY4SuABv3yvpqnGSrAZmgclQ02hGvjYyBDzFl3vwwGw/s1600/btr%253Dmolot650.jpg)
Державний концерн «Укроборонпром» сьогодні, 23 березня, передав 92 окремій механізованій бригаді 16 бронетранспортерів БТР-4 та 18 вітчизняних 120-мм мінометів М120-15 «Молот».
Урочиста передача зброї відбулася на території ДП “ХКБМ ім О.О. Морозова” за участі Президента України Петра Порошенка, Міністра оборони Степана Полторака, Гендиректора «Укроборонпрому» Романа Романова.
![Ukrainian Military Pages](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgSdlMxK8N5-E9xxv8ZQGLM08qevzC677w_yisH0ol0Q_PagoRKx8N3Sp0bgitUecPYi_eFdjmldOJVmU0ivJ44LHlsxrNn7Ga-VFcDnk1BmiuxUqU5AKdL7ehx_YpFHgT8_27aZDM1sA4/s1600/20160323-v_zsu2.jpg)
"Якщо в 2015 році основні зусилля концентрувалися на відновленні техніки, то сьогодні ми робимо все, щоб збройним силам поставляли техніку, повністю укомплектовану", – заявив Петро Порошенко.
За його словами, на сьогодні українські військові мають всі можливості для захисту країни. У нинішніх умовах на оборону використовується 5% ВВП.
“Тут, у Харкові, ми закладаємо традицію публічної передачі техніки. Наш головний замовник - народ України, тому ми вводимо практику громадського контролю, і надалі будемо демонструвати результати нашої роботи перед українцями. Кожен громадянин повинен бачити техніку, в яку він інвестує щомісяця, відраховуючи податки. Бачити, що вона дійсно виготовлена на високому рівні і тільки-но вийшла з цехів”, - наголосив Роман Романов.
![Ukrainian Military Pages](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEh7hhyphenhyphenPKWmTLgIDesL_As47UQqn7WHqPY6ZtSSUoC1jlY-vw19nZ8cIY87ivpYTWHu29qEDtWt4TK30xbACrJNNBNKmfwWD5pdfOjcmlV7cZWfUeOz_PWinnqaq006u_vEdMW0s28F4SIA/s1600/20160323-v_zsu.jpg)
Романов також підкреслив, що в рамках відмови від російських комплектуючих фахівці ХКБМ оснастили БТР-4 сучасними німецькими двигунами Deutz і у стислі терміни модернізували техніку, наблизивши до стандартів НАТО.
“Відповідна розробка лише у січні була прийнята на озброєння МОУ, а вже сьогодні ми передаємо партію цієї техніки”
Крім того, концерн передав військовим партію з вісімнадцяти мінометів М120-15 «Молот», які є однією з найсвіжіших розробок ПАТ «Завод Маяк».
![Ukrainian Military Pages](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj1NrDzs3s61k6pxUc1SEEjyxH0zx3NoBxSs-WWp2zWtvXs6hrzxHhyAEdc54z0E4SN4OP4II0XbVmIsDbSSU_aMzug1jqz5tSPdZxsF26Zej4yHa15hYB2Vsj3E0jppwLd0pLhYC6fgxM/s1600/20160323-v_zsu1.jpg)