США виділять на підтримку Національної гвардії і Держприкордонслужби близько 50 млн доларів

Ukrainian Military Pages фото © Юлія Бабич

США виділять на підтримку Національної гвардії і Державної прикордонної служби України близько 50 млн доларів.

Про це заявив заступник міністра оборони США з питань Росії, України та Євразії Майкл Карпентер під час зустрічі із заступником міністра внутрішніх справ України Сергієм Яровим, повідомляє прес-служба МВС України.

За його словами, ці кошти будуть виділені на закупівлю обладнання та проведення реформи системи управління.

У заході, метою якого було обговорення двостороннього оборонного співробітництва, взяли також участь командувач Нацгвардії Юрій Аллеров та голова Держприкордонслужби Володимир Назаренко.
«Я хотів би подякувати Сполученим Штатам Америки за підтримку України у цей складний для нашої держави час. Ми високо цінуємо зусилля наших партнерів, перш за все у політико-дипломатичних відносинах. Для нас дуже важлива американська підтримка у сфері оборони. Також американське лідерство залишається дуже важливим чинником для проведення реформ у правоохоронній сфері», - підкреслив Сергій Яровий.
В свою чергу Майкл Карпентер зазначив:
«Ми пишаємося тими зусиллями, які зробили для розвитку Нацгвардії та Держприкордонної служби. Адже програма допомоги Україні була розпочата саме з Нацгвардії. Це був пілотний проект. І це був очевидний прогрес. Тому, коли ми вирішили про виділення коштів Україні на питання забезпечення безпеки на 2016 рік, ці проекти допомоги мають бути продовжені. Ми чудово усвідомлюємо, що у вас є складні проблеми на Донбасі. Для вирішення їх потрібна ефективна робота із залученням багатьох урядових інституцій». – зазначив Карпентер, – Ми надалі будемо підтримувати Україну і готові співпрацювати із новим Урядом».
На завершення українська сторона подякувала американським колегам за постійну посильну підтримку реформ у секторі оборони.