79 бригада відпрацювала десантування батальйону з літаків Ан-26 та штурм об’єкту умовного ворога

Ukrainian Military Pages

Десантники 79-ї окремої десантно-штурмової бригади Високомобільних десантних військ Збройних Сил України, здійснили навчання з масового десантування, виконання маршу та штурму об’єкту умовного ворога.

Захід відбувався на одному з полігонів Миколаївщини, участь у ньому взяли 450 десантників та близько 70 одиниць військової техніки.

Десантування парашутним способом відбувалось одночасно з трьох літаків Ан-26 Повітряних Сил Збройних Сил України, і проходило у декілька етапів. Усього на кілька майданчиків приземлення було доставлено понад трьохсот військовослужбовців зведеного підрозділу.

Ukrainian Military Pages Фото: Міністерство оборони України

Після приземлення десантники одразу завантажились у штатні БТР-80, які доправили військовослужбовців до визначеного об’єкту. Штурм умовного ворога відбувався під прикриттям артилерії з’єднання. У ролі «ворога» виступали військовослужбовці розвідувального підрозділу бригади, які намагались відбити атаку. Виконавши несподіваний маневр, десантники захопили визначений старшим командуванням об’єкт.

Підбиваючи підсумки проведених навчань, командир з’єднання зазначив, що його підлеглі вперше за багато років взяли участь подібному заході.
— Десантування одночасно такої значної кількості військовослужбовців було випробуванням як для пілотів військових літаків, так і для десантників. Я задоволений тим, що ми всі впорались і з цим непростим завданням, — зазначив офіцер.
Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Фото: Міністерство оборони УкраїниВикористані джерела:
Офіційний веб-сайт Міністерства оборони України