Танкісти 14 омбр переможці конкурсу на кращий танковий взвод Сухопутних військ

16.08.16
кращий танковий взвод фото © www.mil.gov.ua

На Чернігівщині, завершився конкурс на кращий танковий взвод Сухопутних військ Збройних Сил України.

Протягом п’яти днів на полігоні 1-ої окремої танкової бригади оперативного командування «Північ» Сухопутних військ Збройних Сил України воїни-танкісти демонстрували свій професіоналізм в змаганнях з літнього військового біатлону, снайперської та флангової стрільби, подоланні перешкод, стрільби на великі відстані та «танкової каруселі».

кращий танковий взвод фото © www.mil.gov.ua

В запеклій боротьбі перше місце та перехідний приз — металеву модель танка, вибороли військовослужбовці 14 окремої механізованої бригади оперативного командування «Захід» з Володимир-Волинського, друге місце — у господарів турніру — 1-ої окремої танкової бригади оперативного командування «Північ», а почесне третє місце посіли представники 17-ї окремої танкової бригади з Кривого Рогу.

кращий танковий взвод фото © www.mil.gov.ua

Взвод-переможець отримав грошовий сертифікат номіналом двадцять сім тисяч гривень, по три тисячі на кожного, володарі срібних медалей — вісімнадцять тисяч гривень на всіх, а бронзові переможці — по тисячі на бійця. Кращих танкістів в окремих номінаціях нагородили відзнаками, цінними подарунками та грамотами командування Сухопутних військ Збройних Сил України.Використані джерела:
Офіційний веб-сайт Міністерства оборони України www.mil.gov.ua