![Су-27П бортовий номер 58 «синій»](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhMKerHEo_agnVSGJEmQrETImddw_cBf9yt9N8rcXOPsHKR-0h5X8011U8Z2VeChkTMHo7w38TdfLDndQrS3sIoMOzcZxmi3FefSnedUIlqDezZU-1h9MZbEXAq1J4NfPUi5EcM1vXaMDs/s1600/Su-27P_%252358_BLUE_650x300.jpeg)
Вчора, 2 серпня, розпочався візит делегації Повітряних Сил Збройних Сил України до м. Градец Кралове (Чехія) для участі в Міжнародному авіаційному показі «Czech InternationalAir Show-2016».
У авіаційному показі братимуть участь особовий склад та авіаційна техніка, яка представлена двома винищувачами Су-27 і Су-27УБ та військово-транспортним літаком Ан-26.
Метою заходу є презентація авіаційної техніки Збройних Сил України та демонстрація її можливостей у повітрі та наземному показі, підтримання іміджу Збройних Сил України на міжнародному рівні, обмін досвідом з льотними екіпажами інших країн.
Візит української делегації до Чехії триватиме до 5 вересня.
![Czech International Air Show-2016](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgaBbUrZZWKbvi9pGomEuaj7idQeZpxMlWUyz5ol2gKASrtyvspVT4GotJoIjXh35KTiPV09vi-YUtrQb-lXg_lgndLsbKEUfJQKoVcEoJndNmq0qQwZDrex6j7huyF-Q8XyBmd9SddcC0/s1600/afac.jpg)
Використані джерела:
Офіційний веб-сайт Міністерства оборони України