Авіаремонтний завод «Авіакон» поліпшив всі основні фінансові та виробничі показники

28.10.16
Авіакон

Державне підприємство «Конотопський авіаремонтний завод «Авіакон», що входить до складу Держконцерна «Укроборонпром» поліпшило всі основні фінансові та виробничі показники за перші 9 місяців 2016 року у порівняні із минулорічним періодом.

У відповідності до звітів, «Авіакон», який проводить модернізацію та капітально-відновлювальний ремонт вертольотів сімейства Мі за стандартом НАТО AQAР 2120, показав збільшення доходу на 14%. Це дозволило підвищити середню заробітну платню на підприємстві одразу на 26%, яка тепер становить 10 388 гривень.

В цей же час, за перші 9 місяців 2016 року ДП «Авіакон» сплатило до бюджетів та цільових фондів податків на суму у 142,8 млн гривень, тим самим покращивши показники минулого року майже на 3%.

Слід зазначити, що ДП «Авіакон» у вересні цього року підготував для передачі військовим три ударних вертольоти Ми-24ПУ1, які відрізняються підвищеним захистом, завдяки встановленню надсучасного комплексу захисту АДРОС, від ніжинського НВК «Прогрес».

Цей комплекс збиває с курсу ракети з тепловим наведення, завдяки чому повітряна машина захищена від переносних зенітно-ракетних комплексів типу «Ігла» та Stinger, а також ракет «повітря-повітря» типу Р-60 та Р-73. Окрім того, на Мі-24ПУ-1 встановлено нові більш потужні вітчизняні двигуни, а можливості повітряної машини значно розширилися завдяки сучасним прицільним та навігаційним комплексам, які дозволяють ефективно виконувати завдання навіть у повній тьмі.

Ці вертольоти, разом із іншими 119 зразками озброєння від підприємств-учасників Держконцерну, були передані до складу Збройних Сил України 15 жовтня у місті Чугуєві, Харківської області. Нині ці вертольоти знаходяться у розпорядженні армійської авіації Командування Сухопутних військ.Використані джерела:
Офіційний веб-сайт ДК «Укроборонпром»