«Антонов» бере участь у міжнародному авіакосмічному салоні «Авіасвіт – ХХІ»

12.10.16
антонов фото © www.antonov.com

ДП «Антонов» бере участь у міжнародному авіакосмічному салоні «Авіасвіт – ХХІ», що проходить в Центральному виставковому центрі м. Києва, в єдиному форматі з Міжнародною спеціалізованою виставкою «Зброя та безпека – 2016».

Експозиція ДП «Антонов» розміщена на стенді 3−F в павільйоні 1, де до уваги відвідувачів салону представлені сучасні програми підприємства, моделі літаків сімейства регіональних реактивних Ан−148/Ан−158, транспортних Ан−70, Ан−178, Ан−132, Ан−124−100 «Руслан».

Вперше на стенді ДП «Антонов» представлено повномасштабну аеродинамічно подібну модель безпілотного літального апарату, який увійде до складу майбутнього тактичного безпілотного авіаційного комплексу.

Темою переговорів, що ведуться з представниками Міністерств оборони, внутрішніх справ, Держслужби з надзвичайних ситуацій та Служби безпеки України є обговорення ініціатив «Антонов» щодо формування консолідованого державного замовлення на літаки вітчизняного виробництва.

Фахівці ДП «Антонов» також беруть участь в науково−практичних конференціях, запланованих під час виставки.Використані джерела:
Офіційний веб-сайт ДП «Антонов»