Укроборонпром презентував новий безпілотник ANSER

12.10.16
безпілотник ANSER фото © ukroboronprom.com.ua

ДП «СпецТехноЕкспорт», що входить до складу ДК «Укроборонпром» презентувало на міжнародній виставці «Зброя та безпека 2016» свій новий безпілотний комплекс ANSER.

Основні характеристики безпілотного авіаційного комплексу – це можливість перебувати у повітрі від 6 до 12 годин, здатність нести на собі корисне навантаження до 5 кг та використання повністю зашифрованих цифрових каналів передачі даних. При цьому вага самого літального апарату – 23 кг.

Старт літального проводиться з катапульти, а посадка – парашутна. Відповідно для використання даного комплексу не потрібні стаціонарні злітно-посадочні смуги або майданчику.

ANSER доцільно та ефективно використовувати для моніторингу великих територій, берегових ліній, позицій та переміщення противника у глибокому тилу. Детально дослідити територію дозволяє використання оптики з 32х зумом.

На даний момент проводяться відомчі випробування даного комплексу в різних його модифікаціях, в тому числі і з бойовим корисним навантаженням. Розробником безпілотного комплексу є приватне підприємство «Спайтек».Використані джерела:
Офіційний веб-сайт ДК «Укроборонпром»