Топ ОПК - 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

понеділок, 31 жовтня 2016 р.

Російська переносна станція наземної розвідки ПСНР-8 «Кредо-М1» виявлена на Донбасі

31.10.16
Кредо-М1 в Оленівці всі фото та зображення © informnapalm.org

Пропонуємо до уваги новий матеріал міжнародної волонтерської спільноти InformNapalm щодо наявності озброєння ЗС РФ на Донбасі.

У профілі жителя Шахтарська виявлено фото, викладене 27 лютого 2016 р., на якому зафіксована російська станція наземної розвідки «Кредо-М1».

Кредо-М1 в Оленівці

Це фото також привернуло увагу тим, що під ним, починаючи з 1 березня 2016 року, залишено багато коментарів типу «Пам'ятаємо, любимо, сумуємо…». Зазначимо, що на сторінці позначено останній візит – 28 лютого 2016 р., а от в Чистилище Рукавішніков Олександр Володимирович потрапив о 20:17 того ж дня. Оце так збіг! цікаво, що було раніше: «останній візит» чи внесення його в Чистилище»?

Кредо-М1 в Оленівці


Дах високої будівлі — це Оленівський комбінат хлібопродуктів (КХП) у н.п. Оленівка Волноваського району Донецької області.

Кредо-М1 в Оленівці

ПСНР-8М «Кредо-М1» (1Л120М) — радіолокаційна модернізована переносна станція наземної розвідки. Станція призначена для виявлення наземних (надводних) рухомих цілей, забезпечення стрільби артилерії, зокрема, в умовах відсутності оптичної видимості (туман, дощ, заметіль, при запиленні чи задимленні атмосфери).

Обслуга – 2-3 особи.
Робоча частота – 2 см (J).
Зона огляду:
— за дальністю – від 200 м до 32 км;
— за азимутом – від 12 до 180° з дискретом установки 12°;
— за кутом місця — +/-18°.
Дальність виявлення цілей:
— людина – 7-8 км,
— танк – до 16 км,
— вантажний автомобіль – до 32 км,
— розрив артилерійського снаряду – до 5 км.
Серединні похибки визначення координат:
— за дальністю – до 25 м,
— за напрямком – 00–05 м (0,3°).
Потужність споживання – 110 Вт.
Час роботи від АКБ – до 24 годин.
Маса виробу – 51 кг.

Кредо-М1 в Оленівці

фото для прикладу

Кредо-М1 в Оленівці

Радіолокаційна ситуація відображається на фоні електронної мапи місцевості. Нижче приклад.

Кредо-М1 в Оленівці

Дальність огляду станції «Кредо-М1» до 32 км. Радіус з таким розміром позначений на мапі. Також лінією вказано приблизний напрямок спостереження з допомогою цієї станції в момент, зафіксований на фото.

Кредо-М1 в Оленівці

Район спостереження — це такі населені пункти: Благодатне, Ольгінка, Бугас і Волноваха.

Кредо-М1 в Оленівці

Дах цієї будівлі — ідеальне місце для постійного спостереження за трасою «Донецьк — Маріуполь» (H20) і за всією «сірою зоною» навколо з допомогою військового спецобладнання. Тим більше, що це не перший зафіксований випадок застосування російськими окупаційними військами спецобладнання на цьому даху. У серпні 2015 року зафіксовані російські бойовики, що керували безпілотником «Елерон-3СВ» з цієї висоти.

Нагадуємо, що ця станція наземної розвідки ПСНР-8 «Кредо-М1» була прийнята на озброєння російської армії у 2002 році. Стати трофеєм вона не могла, адже в Україну не експортувалась. Це черговий факт постачання Росією (країна-агресор) озброєння і техніки на окуповані території України.InformNapalmМатеріал до публікації підготував Відаль Сорокін


Техніка російських окупантів на Донбасі