![кращий артилерійський підрозділ](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgpmEkseB7vmtqVZuWvwRcJrRhW4GATd79ZNSfxoINyBmyih7qa9xQ5ID2pg0UjoKUqwNChqdhX4me23wibCLxfTU5-dPTZCA0FsNtpMlfJHV__1EREuNNrqW0G7YO-Zc41iBZi8mMXNA3F/s1600/ump-arta-mstab_650x300.png)
Вчора, 31 жовтня, начальник Генерального штабу — Головнокомандувач ЗСУ генерал армії України Віктор Муженко на полігоні «Дівички», що на Київщині, нагородив військовослужбовців — переможців фінальних змагань на кращу артилерійську батарею Збройних Сил України.
Перше місце виборола реактивна артилерійська батарея 81 окремої аеромобільної бригади Високомобільних десантних військ Збройних Сил України. Командир батареї — капітан Дмитро Бобровський. Батарею нагороджено перехідним макетом артилерійської установки та грошовою премією у розмірі 108 тисяч гривен.
Друге місце посіла гаубична артилерійська батарея 55 окремої артилерійської бригади Сухопутних військ Збройних Сил України. Командир батареї — старший лейтенант Володимир Шовкун. Підрозділ нагороджено перехідним вимпелом та грошовою премією у розмірі 72 тисячі гривень.
Третє місце виборола артилерійська батарея 406 окремої артилерійської бригади Військово-морських Сил Збройних Сил України. Командир батареї — старший лейтенант Сергій Ткач. Підрозділ заохочено перехідним вимпелом та грошовою премією у розмірі 36 тисяч гривень.
Читати також: Навчання «Рубіж-2016»: вогонь ведуть «Мста-Б» та «Піони» (фоторепортаж)
Використані джерела:
Офіційний веб-сайт Міністерства оборони України www.mil.gov.ua