Чисельність апарату Міністерства оборони України скорочено на 191 посаду

Міністерство оборони України

Про це сьогодні, 30 листопада, під час брифінгу в Прес-центрі Міністерства оборони України повідомив заступник Міністра оборони України — керівник апарату генерал-полковник Олександр Дублян.

За його словами, цього року в оборонному відомстві скорочено 36 військовослужбовців та 155 працівників. Реформування відбувається в рамках реалізації Плану дій щодо впровадження оборонної реформи у 2016 — 2020 роках (дорожня карта оборонної реформи)

— В результаті розформовано п’ятнадцять, сформовано дев’ять, переформовано два та внесено зміни до штатів шістнадцяти структурних підрозділів Міністерства оборони України. Призначено дев’ять нових керівників структурних підрозділів апарату Міноборони, — поінформував заступник Міністра оборони України — керівник апарату генерал-полковник Олександр Дублян.

Він зазначив, що це дозволило здійснити реорганізацію апарату Міністерства оборони, привести його структуру та функціональне призначення до стандартів, прийнятих у країнах-членах НАТО.

— 19 жовтня Урядом України затверджено нову редакцію Положення про Міністерство оборони, до якого внесено 79 змін. Оборонне відомство визначено уповноваженим центральним органом виконавчої влади у галузі державної авіації. Крім того, доповнено його основні завдання у мирний час та на особливий період щодо реалізації державної політики з оборонних питань, які пов’язані з використанням повітряного простору та захистом суверенітету, — повідомив генерал-полковник Олександр Дублян.

Нагадаємо, раніше Олександр Дублян повідомляв, що реформування Генерального штабу Збройних Сил України, в ході якого в діяльність головного та інших органів військового управління будуть впроваджені принципи, прийняті в державах — членах НАТО відбудеться до кінця 2019 року.

Читати також: Стратегічний бюлетень 2016: реформування системи управління силами оборониВикористані джерела:
Офіційний веб-сайт Міністерства оборони України www.mil.gov.ua