Миколаївський бронетанковий завод веде розробку покращеної версії бронемашини БРДМ-2

21.12.16 | оновлено: 14.04.17
модернізована БРДМ-2 зображення © military-informant.com

ДП «Миколаївський бронетанковий завод», що входить до складу концерну «Укроборонпром», розробляє новий варіант модернізації радянської броньованої розвідувальної машини БРДМ-2.

Як повідомляє «Военный информатор», згідно з вимогами Міністерства оборони України і запитам ряду іноземних замовників, фахівцями підприємства розпочато роботу над створенням версії БРДМ-2 з посиленим захистом і покращеними тактико-технічними характеристиками.

Передбачається, що оновлена ​​бойова машина, створена на базі БРДМ-2 отримає більш потужний і економічний дизельний двигун FTP Iveco Tector. Компонування носової частини БРДМ буде істотно змінено. З метою посилення бронювання лобової частини було вирішено повністю відмовитися від люків водія і командира.

Таким чином, передбачена можливість установки додаткового бронезахисту. При цьому на бронеавтомобіль може бути встановлена ​​додаткова решітка для забезпечення захисту від ручних протитанкових гранат різних видів.

Склад озброєння планується значно змінити шляхом установки нового дистанційно керованого бойового модуля з 23-мм гарматою та спареним 7,62-мм кулеметом. Новий бойовий модуль дозволить значно підвищити рівень вогневої мощі оновленої бойової машини.

Очікується, що перший дослідний зразок буде створений в середині 2017 року.

модернізована БРДМ-2 зображення © vk.com/ukrainian_arsenal