Україна закупила станції радіоелектронної боротьби в європейських країнах - Полторак

Система РЕБ KORAL від Aselsan

Станції радіоелектронної боротьби, закуплені в Європі, поставлять в Україну до кінця року.

Про це в ексклюзивному коментарі кореспонденту телеканалу «112 Україна» заявив Міністр оборони України Степан Полторак.

"...Росія експериментує і випробовує те нове, що у них є, у тому числі в питаннях, пов'язаних з розвідкою та радіоелектронною боротьбою.

У нас є напрацювання сьогодні, в нашому військово-промисловому комплексі. Крім того, ми закупили, я б не хотів говорити їх кількість, станції радіоелектронної боротьби в європейських країнах. До кінця року вони будуть поставлені в Україну.

В принципі, ми і зараз протистоїмо роботі РФ. Я думаю, що наш бойовий потенціал у питаннях, пов'язаних з радіоелектронною боротьбою, буде підвищений після отримання станцій, ми закупили і ті станції, розробка яких завершена, які будуть поставлені на озброєння.

Українські деякі вже поставлені, деякі зараз знаходяться на останньому етапі державного випробування. Ті, які ми купили за кордоном, сьогодні група військовослужбовців їх приймає з-за кордону", - заявив міністр.

Раніше секретар РНБО Олександр Турчинов заявляв, що російські військові продовжують використовувати окуповану територію Донбасу для випробування нової зброї під час провокацій. Він зазначив, що, зокрема, відбувається бойове застосування комплексу РЕБ "Шипшина-Аеро" та багатофункціонального комплексу РЕБ "Ртуть-БМ", а також приладів лазерної локації і лазерних приладів оптико-електронної протидії останнього покоління.


Читати також: Російські засоби РЕБ у бойових діях на Донбасі