Точний лічильник набоїв від компанії Cobalt Kinetics

лічильник набоїв від Cobalt Kinetics фото: Cobalt Kinetics / zbroya.info

На зброярській виставці Shot Show 2017 компанія Cobalt Kinetics продемонструвала лічильник набоїв для гвинтівки AR-15. Як заявляє розробник, цей пристрій, на відміну від інших електронних лічильників, може точно визначити, скільки залишилося патронів у магазині.

лічильник набоїв від Cobalt Kineticsфото © Cobalt Kinetics / zbroya.info

На сьогодні є два типи лічильників набоїв для стрілецької зброї: механічні та електронні. Механічні вбудовуються у магазин і пружина подавача рухає індикатор боєзапасу. Електронні лічильники універсальні, їх можна встановити майже на будь-який тип зброї. Але вони не точні, оскільки відраховують залишок боєзапасу по звуку пострілів або по відбою.

лічильник набоїв від Cobalt Kineticsфото © Cobalt Kinetics / zbroya.info

Електронний лічильник від Cobalt Kinetics – це дисплей, що кріпиться збоку від гвинтівки, і спеціальний магазин. Між собою дисплей і магазин з’єднані дротом або через Bluetooth. Як саме в магазині реалізована система підрахунку патронів, не розкривається. Розробник стверджує, що ця система завжди знає точний залишок боєприпасів.

лічильник набоїв від Cobalt Kineticsфото © Cobalt Kinetics / zbroya.info

Після перезаряджання на дисплей виводиться кількість патронів у магазині. Під час стрільби це число починає зменшуватися, водночас змінюється колір з зеленого на червоний. Оскільки система не вміє визначати патрон у набійнику при порожньому магазині, вона ніколи не показує цифру 0. Натомість після спустошення магазину лічильник покаже червоний трикутник із білим знаком оклику.

лічильник набоїв від Cobalt Kineticsфото © Cobalt Kinetics / zbroya.infoВикористані джерела:
zbroya.info

довідник озброєння і військової техніки