Російський модернізований бронетранспортер БТР-80 на базі окупантів у Донецьку

Російський модернізований БТР-80 на базі окупантів у Донецьку всі фото: informnapalm.org

Пропонуємо до уваги новий матеріал міжнародної волонтерської розвідувальної спільноти InformNapalm щодо наявності озброєння ЗС РФ на Донбасі.

Російські пропагандисти «News-Front» вкотре припустилися прикрої помилки: в ролику, опублікованому на їхньому youtube-каналі під назвою «День відкритих дверей у розташуванні батальйону «Спарта» волонтери InformNapalm ідентифікували модифікований російський БТР-80 з прицілом ТКН-4ГА-01, який випускає Ростовський оптико-механічний завод.

Уточнимо, що ця модифікація БТР-80 в Україну не експортувалась і стати трофеєм, добутим у бою з підрозділами ЗСУ, не могла (!). Розташовується так званий батальйон «Спарта» російського окупаційного корпусу в Донецькій області на території 3 корпусу ДНТУ (Донецького національного технічного університету). Раніше там фіксувалась станція радіорозвідки Р-381Т «Таран» і сучасна станція радіоелектронної боротьби «Торн».

Російський модернізований БТР-80 на базі окупантів у Донецьку

Візуальні відмінності стандартного і модернізованого БТР-80 ви бачите на малюнку нижче. Слід зазначити, що на бронетранспортері з відеоролика встановлено старий прожектор замість нового ПЛ-1 — хоч раніше на параді він був.

Російський модернізований БТР-80 на базі окупантів у Донецьку Російський модернізований БТР-80 на базі окупантів у Донецьку

Російські військові виявились не настільки тупими і представили цей БТР відвідувачам як старий радянський БТР-70.

Російський модернізований БТР-80 на базі окупантів у Донецьку

Нагадаємо, що у жовтні 2016 року аналогічний модернізований БТР-80 волонтери InformNapalm фіксували на території заводу виробництва залізобетонних виробів (Макіївка, Донецька область).

Бонус. Розчаруємо знову пропагандистів «News-Front»: на ролику вони зафіксували ще одну одиницю російської воєнної техніки – вантажний автомобіль “Урал-4320” з дизельним двигуном ЯМЗ-238 (відмінна особливість – повітряний фільтр, встановлений на правому крилі, і видовжений моторний відсік). Серійне виробництво цієї модифікації “Уралу” почалось у 1994 році — на озброєння України ця модифікація ніколи не надходила.

Російський модернізований БТР-80 на базі окупантів у Донецьку


InformNapalmМатеріал до публікації підготував Михайло Кузнецов


Техніка російських окупантів на Донбасі