![Штурмова авіація відпрацювала ураження повітряних цілей - протидію ворожим винищувачам](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg6KKyK81S_tUvixOtWubQXzAVm9yNLM99VxhAp5-nJ6DoZhCOl7557SYCIqRB0-_Zd9HJDzT36gIcyLcQse55fny9ooc2ExqTsJjXB-aWH0nSvB3mhacJ_0M0JfcwWIKB3eOpeZn02NBY/s1600/ump-Su25.png)
10 березня в миколаївській 299-й бригаді тактичної авіації Повітряних Сил ЗС України відбулась чергова льотна зміна, під час якої льотчики відпрацювали умовне ураження повітряних цілей.
Незвичним в даному випадку є те, що «мисливцями» виступали штурмовики Су-25, відпочатку призначені працювати саме по наземних цілях та мало пристосовані до ведення повітряного бою. Їхніми ж «супротивниками» були навпаки – винищувачі МіГ-29.
Парадоксальна, на перший погляд, учбова ситуація була змодельована за реальним досвідом застосування авіації Повітряних Сил у війні на Донбасі, коли українським штурмовикам доводилось потрапляти під приціл не лише наземних засобів протиповітряної оборони, але й російських винищувачів – тих же МіГ-29-х.
![Штурмова авіація відпрацювала ураження повітряних цілей - протидію ворожим винищувачам](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjTfaUWwrnxHjwf7ceeF9utFgevVX6K20AMPcYnWgmjfQ6-g6_r59_5yoOSuDc6E3P_r_WMEQJDs1aNvnrj6kokXldUfbZbKPQVk3iy4QTlK4CQCW68-fBDpFbKEnlKA1YBALMjB8GaxiaA/s1600/33.jpg)
![Штурмова авіація відпрацювала ураження повітряних цілей - протидію ворожим винищувачам](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj2CB5GpKLBq4tpuBLnrIj2qKgWzeEOGPYiOsoxb6T8MDmfDSabfVrzdb0um9w-3NnkiGSDnyux1KKElUjlO0NqtwHNuH8J4iudZqX6f142EsLteAjfOh7o59tUBpQUazHSvzqdaCJTCgB9/s1600/44.jpg)
Використані джерела:
Прес-служба 299 бригади тактичної авіації