Відмова Індонезії від українських БТР-4М – черговий фейк інформаційної війни

Ukrainian Military Pages - Відмова Індонезії від українських БТР-4М – черговий фейк інформаційної війни фото: spetstechnoexport.com

Поява інформації у ЗМІ про нібито можливість відмови Корпусу морської піхоти Індонезії (Korps Marinir TNI Angkatan Laut) від закупівлі українських БТР-4М є проявом активізації конкурентної боротьби за ринки після успішної першої поставки українських БТР-4М в Індонезію.

Підприємства ДК «Укроборонпром» продовжуватимуть виконувати усі взяті на себе зобов’язання перед своїми партнерами.

У січні 2017 року 5 одиниць бронетранспортерів БТР 4М були поставлені Корпусу морської піхоти ВМС Індонезії у рамках виконання контракту, підписаного на початку 2014 року між ДП ДГЗП «СпецТехноЕкспорт» та Міністерством оборони Індонезії. Передачі військової техніки передували її випробування в Україні та Індонезії спеціальною комісією Замовника.

Так, у січні 2017 року перед прийняттям в експлуатацію Міністерство оборони Індонезії провело випробування українських бронетранспортерів на території своєї країни. Замовник протестував амфібійні можливості бронетехніки на морі, провів вогневі випробування, перевірив ходові характеристики.

БТР-4М фото: ukroboronprom.com.ua

За результатами випробувань було підписано Протокол про проведення функціонально тестових випробувань. За усіма 47 оціночними параметрами даного Протоколу українські бронетранспортери показали відмінні результати. У спеціальної комісії Міністерства оборони Індонезії не було жодних зауважень до техніки.

Аналогічні випробування були проведені в Україні ще перед відправкою техніки в Індонезію. 15.06.2016 за результатами випробувань БТР-4М представники Міністерства оборони Індонезії офіційним документом підтвердили, що українська техніка відповідає усім вимогам зовнішньоекономічного контракту, і що зауважень до бронетранспортерів немає.

Ukrainian Military Pages фото: nangu.edu.ua

Нагадаємо, що минулого тижня у ЗМІ вже розповсюджували неправдиву інформацію про начебто втрату «Укроборонпромом» ринку Таїланду. Державний концерн вкотре наголошує на необхідності перевірки даних, розповсюдження яких може завдати іміджевих втрат Україні на міжнародній арені.Використані джерела:
Офіційний веб-сайт ДП ДГЗП «СпецТехноЕкспорт»

довідник озброєння і військової техніки