![Ukrainian Military Pages](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEh12eMjnLbWO5ihtpuog-9d60rlAgMMrZHWQwy_pPVoQ4K1U1jQ-3oWKvymZ86O9A5lVbFn1SH1CTyi6VfZgzKG6V2nJwvajegRoEiEGKxoZf8yEVBnPylDx_UOknbMrWEPML3ZTh0_4Prl/s1600/ump-shyrlan_578x300.png)
«В армії України ще немає об'єктів такого класу і за 26 років незалежності в такому обсязі для армії ніхто не будував.
Такий же табір починають будувати на полігоні в Черкаському. Такого ж класу табір закінчують робити на полігоні в Старичах.
Час будувати для армії», - прокоментував Юрій Бірюков.
Табірне містечко буде включати 11 казарм, їдальню з харчоблоком, медичний центр та штаб. У казармах особового складу, які розраховані на проживання двох рот: спальне приміщення, спальне приміщення для офіцерів, туалети-умивальники, душові, пральня-сушильна, кімната відпочинку особового складу. Це так звана перша черга, надалі містечко ще розширюватиметься.