«Укроборонпром» представив український авіаційний кластер на Air Fair 2017 у ПольщіЗдобутки підприємств-учасників авіаційної галузі Державного концерну «Укроборонпром» та приватних компаній України представила на міжнародній авіаційній виставці Air Fair 2017 cпеціалізована зовнішньоторговельна фірма «Прогрес».

Виставка тривала 26-27 травня у польському місті Бидгощ на території Акціонерного товариства «Військовий авіаційний завод №2». Ефективна і потужна співпраця українських підприємств із цим польським підприємством триває вже майже 15 років. «Військовий авіаційний завод №2» є єдиним вітчизняним підприємством Польщі, що надає послуги з ремонту та модернізації авіаційної техніки для Міністерства оборони цієї Республіки.

На стенді «Укроборонпрому» представили свою продукцію такі підприємства-учасники: ДП «Львівський державний авіаційний ремонтний завод», ДП «Запорізький державний авіаційний ремонтний завод «МіГремонт», ДП «Луцький ремонтний завод «Мотор», ДП «Одеський авіаційний завод», ДП «Конотопський авіаремонтний завод «Авіакон» та ДП «Харківський машинобудівний завод «ФЕД». Українські приватні виробники авіаційної військової техніки – ТОВ «Радіонікс» і ТОВ «Аеротехніка-МЛТ» продемонстрували на виставці власні напрацювання у галузі безпілотної авіації та продукцію для підвищення бойових можливостей сучасних літаків, а КП спеціального приладобудування «Арсенал» – власні розробки систем цілевказання.

Air Fair – щорічна міжнародна авіаційна виставка в Польщі. Цього року сюди завітали майже 100 компаній виробників авіаційної техніки з понад 20 країн світу. Ринок озброєнь Республіки Польща, як стратегічного партнеру України і члену НАТО, є надзвичайно важливим для нашої держави, наразі опрацьовується низка питань і проектів щодо поглиблення та розвитку рівня існуючої співпраці.Використані джерела:
Офіційний веб-сайт ДК «Укроборонпром»

довідник озброєння і військової техніки