![Ukrainian Military Pages](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjJsUb0GjwE9ncTF8wKSv5R4lxk-S73iBpl38SW4sTkH_NJN0FrNKJmEzbi_N8gxIGLENPR7lcufblYy1XtuKvbmlVsM7YVHi3S1POnw4OpcF8TMRgqsdQmKh9J3loKwaErDTEQqIicgu89/s1600/ump-tankngu_580x250.png)
На військовому полігоні Національної гвардії України в селищі Старе, що на Київщині, пройшли змагання танкістів за звання найкращого екіпажу серед танкових підрозділів Нацгвардії.
«Такі змагання дуже важливі, необхідно завжди підтримувати спортивний дух та інтерес у екіпажів. Головна їх мета – виявити найкращий танковий екіпаж у Національній гвардії України та виявити помилки, для того, щоб надалі їх усунути», - розповів заступник начальника штабу танкового батальйону бригади швидкого реагування Національної гвардії України старший лейтенант Богдан Лико.
Команди змагались протягом трьох днів. У перший день суперництва військовослужбовців повному екіпіруванні на час долали дистанцію 600 метрів в три етапи по 200 метрів, в кінці кожного виконували стрільбу з автомата Калашникова з різних положень: стоячи, з коліна та лежачи.
![Ukrainian Military Pages](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjd6x5M08WtQ0f_5G0lI9cIZwSDHlIrikgBgoc6xJazTkX9g3gTojNO9JF-lsWw2vB3qY1mGhy2wfKL4T2STgH8i6weRwxk6Az99LKPu3xf6XyV_tv16tGB2qMnnBYumXMRXFaL6OWEONLr/s1600/img_8476.jpg)
У другий день екіпажі відпрацьовували вправу з виконання снайперської стрільби з танку. Зокрема, необхідно було влучити в мішень «танк» і мішень «вікно» в будівлі заключний змагальний день стріляли з танків у русі.
«Сьогодні у нас третій день змагань, екіпажі виконували фронтальну стрільбу з танка з елементами загороджень. Стрільба в русі найскладніший етап змагань і самий основний. Фактично ця стрільба демонструє злагодженість всього екіпажу: механіка-водія, навідника і командира», - підкреслив Богдан Лико.
Загалом за звання найкращого танкового екіпажу боролися 5 команд з усієї України, які проказали кращі результати у своїх військових частинах. Всі екіпажі виконували вправи на своїй штатній техніці - танках Т-64.
![Ukrainian Military Pages](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj_iLxzymkmyjsO2kmiSnjjUE5QIP1GC6CgQljJUJRYi7SD-Yhi-R2LPzOGtdcWblfYGIp_oe5PNiyOQ207YNbPloYgZXpXGqR7JNIAv61WbDgQWDEeev9urKUXdKQ_qnjl3VrlacqaqZxR/s1600/img_8500.jpg)
За результатами усіх трьох змагальних днів перше місце зайняв екіпаж військової частини з Запоріжжя. Другу сходинку посіла команда з Маріуполя, бронзовими призерами стали танкісти з Харкова. Екіпажі з військових частин з Гостомеля (Київська область) та Калинівки (Вінницька область) посіли четверте та п’яте місця відповідно.
Використані джерела:
Офіційний веб-сайт Національної гвардії України ngu.gov.ua