Загиблий у Києві полковник Головного управління розвідки МОУ працював над доказами агресії РФ

27.06.17
Ukrainian Military Pages Співробітник Головного управління розвідки Міністерства оборони України полковник Максим Шаповал, якого підірвали в машині сьогодні, 27 червня, був командиром підрозділу глибинної розвідки і забезпечував докази причетності Росії до збройної агресії проти України.

Про це з посиланням на джерело в правоохоронних органах пише LB.ua.

За словами джерела, Максим Шаповал безпосередньо брав участь не тільки в плануванні, а й у проведенні розвідувальних рейдів у глибокий тил окупованих територій.

«Це завдяки йому Україна обґрунтувала свою позицію в Гаазі про причетність Росії до збройної агресії, а перед цим надала всі такі задокументовані факти дипломатичними каналами та каналами обміну розвідувальною інформацією з розвідувальними органами союзників», - сказав співрозмовник видання.

«Унікальність розвідувальних операцій полягала в тому, що застосовувалися засоби документування російських окупаційних військ, їх переміщень, наявності сучасних зразків систем РЕБ та засобів ураження. В тому числі в такому вигляді, щоб це могло служити безумовним доказом збройної агресії Росії проти України, особливо в застосуванні штатних БТРГ і новітніх систем ураження, які виробляються тільки в Росії», - сказав він.

Нагадаємо, що сьогодні вранці, 27 червня, у Солом’янському районі міста Києва стався вибух автомобіля, внаслідок якого загинув співробітник Головного управління розвідки Міністерства оборони України полковник Максим Шаповал. Подія кваліфікована як терористичний акт.


Читати новини від Ukrainian Military Pages у Telegram