Топ ОПК - 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

субота, 17 червня 2017 р.

Новий ніж SKIF «Незалежність України» від ТМ Skif

17.06.17
Ukrainian Military Pages

Торгова марка Skif-Knives пропонує Вашій увазі новинку - ніж Skif «Незалежність України».

SKIF «Незалежність України» - ніж з фіксованим лезом зі сталі D2. Руків'я- армований поліамід чорного кольору. Покриття клинка- black stonewashe. Ніж комплектується ножнами чорного кольору з можливістю кріплення на систему MOLLE.

Ukrainian Military Pages фото © facebook.com/SKIFknives

Загальна довжина ножа 297 мм, клинка - 164 мм при товщині 4 мм. Важить ніж 264 грами. На клинку та п'яті руків'я виконано гравіювання малого Герба України.

Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages фото © facebook.com/SKIFknives

Придбати ніж SKIF «Незалежність України» можна у мережі магазинів «Ібіс» за ціною 3600 грн.

Ukrainian Military Pages фото © ibis.net.ua

ТМ «СКІФ» (Skif-Knives) з'явилася в 2012 році. Спираючись на багаторічний досвід продажів і з огляду на постійний ріст попиту українського покупця на практичні, надійні, і той же час доступні ножі - фахівцями компанії «Ібіс» було прийнято рішення про запуск нової лінії ножів, що відповідають всім цим вимогам.

При створенні асортименту ножів «СКІФ», як для суворих умов експлуатації, так і для повсякденного носіння, були детально вивчені потреби і побажання кінцевих користувачів, враховані сучасні тенденції дизайну ножів, а також застосовані новітні технології виробництва.

Нагадаємо, що Сили спеціальних операцій ЗС України у 2016 році закупили майже 4,5 тис. ножів SKIF «Хижак» на суму 9,6 млн грн. До кожного ножа у комплекті йшли ножни з защіпкою типа MOLLE, пристосування для заточування ножа поєднане з огнивом та паспорт.


Читати новини від Ukrainian Military Pages у Telegram

довідник озброєння і військової техніки