![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjcByvW-YYvnVXN89wOq_LYlSQcYu-OHx_qQhRvyiF0NcUV_uS8rx2GlUv5Pw6P1FlqE0NOo7qDYKAtW0Tr9omleHZQuYKqdDiEuAANzha-Xypi5csMMxxh4OOBPefeP548k0cnGrTc7iyZ/s1600/ump-snipers_580x250.png)
Наприкінці травня, в районі проведення антитерористичної операції відбулися змагання на першість серед снайперів бригад, що зараз залучені до виконання бойових завдань в зоні проведення АТО.
Змагання снайперів пройшли в Дружківці, на базі 122-го окремого аеромобільного батальйону 81-ї окремої аеромобільної бригади. 12 різних завдань, стрільба вдень і вночі, стоячи, сидячи, лежачи, під кутом 90 градусів... Стрільба велася на відстані від ста до семиста метрів з використанням снайперських гвинтівок різних систем.
![Ukrainian Military Pages](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj4AFflAI8ADsgQ7cEK4Qx5ct6jHHRz_6QgOXELrvmWWGPDIUc8FMTTGPKVgzaQRYIjwQINOns0dp-QTSYqvsp4yVXhHXz1qjk4oDKbz9Q81wo3GHIxnZomYzGh4y0Squ14ctTnHJnLkCwG/s1600/22.jpg)
Переможця визначали не лише за кількістю влучань, але і за якістю проведеної стрільби. Наприклад, під час виконання однієї з вправ, що називається «Більярд», учасникам потрібно було вибити рівно двадцять один бал. Вправу необхідно було виконати у парі з обмеженою кількістю пострілів. На мішені були намальовані пронумеровані більярдні кулі. Для вдалого виконання цієї вправи учасникам необхідно було проявити високу майстерність.
У підсумку перше командне місце вибороли десантники 81-ї окремої аеромобільної бригади. В індивідуальному заліку їм також не було рівних.
Нагадаємо, що в травні цього року снайпери 81-ї бригади також здобули перемогу у конкурсі серед частин Високомобільних десантних військ Збройних Сил України