![морська охорона ДПСУ](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjOhIkh8RRqBShto-YNvnVKtJ4Nn80kmv1PgL5HFSoHGO1A7R5RAZtLcJvxwj21xaTtF9y40afi9Ydh2DDrG123-ae0vEpAwMTuJNIjHkXUUAjyWz7efLkwd-mdW1dK2n2ik2GdzupLLEGQ/s1600/ump-seaguard_580x250.png)
Напередодні вихідних Ізмаїльський навчально-тренувальний загін морської охорони відзначив День частини.
Навчальну частину було створено 15 років тому для підготовки фахівців морської охорони Державної прикордонної служби України. Тоді «альма-матер» моряків-прикордонників входила до складу Ізмаїльського загону морської охорони. Нині, після реформування, - є самостійною військовою частиною.
На сьогоднішній день Ізмаїльський навчально-тренувальний загін морської охорони відмічається міжнародною спільнотою, як навчальний заклад європейського рівня. Персонал загону бере участь у різних міжнародних проектах та навчаннях, а керівництвом відомства приділяється велика увага розвитку матеріально-технічної бази та підготовці професійних спеціалістів.
На свято були запрошені керівництво Ізмаїльського загону, Одеського загону морської охорони, органів місцевого самоврядування, підприємств морегосподарського комплексу та ветерани моряки-прикордонники.
Використані джерела:
Офіційний веб-сайт Державної прикордонної служби України