Топ ОПК - 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

субота, 29 липня 2017 р.

Ford представив новий пікап для поліції Ford F-150 Police Responder

29.07.17
Ukrainian Military Pages Ford F-150 Police Responder, фото © cardiagram.com.ua

Найбільший постачальник поліцейських автомобілів в США представив новий пікап - Ford F-150 Police Responder.

Автомобіль був розроблений спеціально для тривалих погонь за злочинцями. Він оснащений 3,5-літровим мотором з турбонаддувом, який видає 375 кінських сил.

Максимальна швидкість поліцейського пікапа - 160 кілометрів на годину. Однак, як кажуть творці, головне в цій машині - витривалість. F-150 Police Responder був доопрацьований для участі в тривалих перегонах.

Ukrainian Military Pages

Для цього йому грунтовно змінили систему охолодження, поставили великі і більш ефективні гальмівні механізми зі спортивними колодками, поміняли стабілізатори поперечної стійкості і потужний захист під кузовом.

Колеса - 18-дюймові з позашляховими покришками.

Ukrainian Military Pages

У салоні з'явилося поліцейське комунікаційне обладнання з постійним доступом до поліцейських баз і радіозв'язок.

Передні сидіння обтягнуті міцною шкірою, а в їх спинки вставлені сталеві пластини, що захищають працівників поліції від нападу ззаду. Задні крісла затягнуті в вініл, який «дуже легко миється».

Ukrainian Military Pages

У розробці цього автомобіля брали участь фахівці з поліції США і Канади.

Нагадаємо, що в Україні на шасі автомобілів Ford розроблено та виробляється ряд бронеавтомобілів. Зокрема КрАЗ Spartan на базі Ford F550 та «Козак-5» від НВО «Практика» на цій же базі спеціально модифікованій компанією-офіційним конвертером «Форд Моторз» (посилена передня ось, гальма та елементи підвіски замінені на більш міцні, встановлені великі колеса 335/80 R20, замінені пари зубчастих передач у мостах).


Читати новини від Ukrainian Military Pages у Telegram
Використані джерела:
CarDiagram.com.ua

довідник озброєння і військової техніки